BuceoInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buceo. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buceo, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buceo a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buceo. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buceo! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buceo, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buceo je okres ( barrio ) uruguayského hlavního msta Montevideo .

Obyvatelé

V souasné dob zde ije 38 033 obyvatel (od roku 2005)

umístní

Nachází se na jihovýchod msta na pobeí Río de la Plata . Na západ hranií Buceo s okresy Pocitos a Parque Batlle - Villa Dolores , na severu jsou Unión a Malvín Norte , zatímco Malvín pokrauje v mstské oblasti na východ .

tvr je ohraniena na západ Avenida Luis Alberto de Herrera , Calle Marco Bruto , malá ást Avenida General Fructuoso Rivera a Calle Demostenes a Julio Cesar . Na severu prochází okresem Avenida Italia . Vymezení k sousedním tvrtím zde tvoí Rambla Euskalerria , Calle Barroso a Minnesota . Na jih na pobeí okresu Río de la Plata se nachází jak malá zátoka pístavu Buceo poblí Pocitosu, tak rozsáhlá plá. Tady prochází Rambla Republica Arménie , nejdleitjí dopravní tepna v okrese vedle Avenida Rivera . Tato oblast je Buceos o obcích CH a E spojené.

Popis a infrastruktura

Museo Zoológico Dámaso Antonio Larrañaga a Museo Oceanográfico se nacházejí v Buceu . Edificio Panamericano je Torres Naúticas je Plaza Arménie se Liceo Francés Jules Supervielle je Aduana de Oribe je World Trade Center Montevideo a pilehlé nákupní centrum Montevideo Shopping Center a veterinární fakulta na Universidad de la República jsou také umístny zde . Instituto de Neurolingüística y Kouování Esencial se také nachází zde. Cementerio del Buceo má své místo mezi behu Río de la Plata a Avenida General Fructuoso Rivera , ohraniené na západ Calle Tomáe Basanez .

V pístavu Buceo ( Puerto Buceo ) se Yacht Club Uruguayo nachází v osmipodlaní struktue, která definuje jeho vzhled. Oblast pístavu je také známá jako potápský pístav. Dvodem je skutenost, e se tam jednou potopila lo naloená zlatem, a proto se od té doby stala magnetem pro potápe hledající poklady.

Sportovní

Sdruení Huracán Buceo také zde zaloen.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Informace o Buceo na stránkách Intendencia de Montevideo ( Memento na originálu z 13. bezna 2012 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz byl automaticky vloen a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate.  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.montevideo.gub.uy
  2. Mapa uruguayského Národního statistického institutu pro klasifikaci Barrios v Montevideu (PDF; 1,6 MB), zpístupnno 1. kvtna 2014
  3. Thomas Binder: Jiní Amerika 2 - Argentina - Chile - Uruguay - Paraguay, DuMont Buchverlag Kolín nad Rýnem, 1978, s. 189

Opiniones de nuestros usuarios

Ivana Navrátil

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Buceo, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Valerie Hanusová

Článek o Buceo je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Jana Pokorná

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Buceo, je to velmi dobrá volba.