BucéelsInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucéels. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucéels, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucéels a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucéels. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucéels! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucéels, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucéels
Bucéels (Francie)
Bucéels
kraj Normandie
oddlení Calvados
Okrsek Bayeux
Kanton Bretteville-l'Orgueilleuse
Sdruení Spoleenství Seulles Terre et Mer
Souadnice 49 ° 11   severní íky , 0 ° 38   západní délky
výka 42-96 m
plocha 4,84 km 2
Obyvatelé 397 (1. ledna 2017)
Hustota obyvatel 82 obyvatel / km 2
PS 14250
INSEE kód

Bucéels je francouzská obec s 397 obyvateli (k 1. lednu 2017) v departementu Calvados v regionu Normandie . Patí k okrsku Bayeux a kantonu Bretteville-l'Orgueilleuse . Obyvatelé jsou známí jako Bucéelois .

zempis

Bucéels se nachází asi 14 kilometr na jihovýchod od Bayeux a 19 kilometr na západ-severozápad od Caen . Tyto Seulles omezuje komunitu k východu. Bucéels je obklopen Chouain na severu, Audrieu na východ a severovýchod, Tilly-sur-Seulles na východ a jihu, Lingèvres na západ a jihozápad a Juaye-Mondaye na severozápad.

Populaní vývoj

rok 1962 1968 1975 1982 1990 1999 2006 2013
Obyvatelé 185 147 151 225 357 353 386 360
Zdroj: Cassini, EHESS a INSEE

památky

  • Kostel Saint Germain z 11. století

literatura

webové odkazy

Commons : Bucéels  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Iveta Kašpar

Článek o Bucéels je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Johana Martinková

Děkuji za tento příspěvek na Bucéels, přesně to jsem potřeboval.

Ivana Vacek

Informace o proměnné Bucéels jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Antonie Kratochvil

Tento záznam na Bucéels mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.