BuccinoInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buccino. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buccino, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buccino a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buccino. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buccino! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buccino, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buccino
erb
Buccino (Itálie)
Buccino
Zem Itálie
kraj Kampánie
provincie Salerno  (SA)
Souadnice 40 ° 38 '  severní íky , 15 ° 23'  východní délky
výka 663  m slm
plocha 65 km²
Obyvatelé 4,778 (31. prosince 2019)
PS 84021
pedpona 0828
íslo ISTAT 065017
Populární jméno buccinesi
Patrona Maria SS Immacolata
webová stránka Buccino

Buccino je italská komuna s 4778 obyvateli (k 31. prosinci 2019) v provincii Salerno v oblasti Kampánie . Je souástí Comunità Montana Tanagro - Alto e Medio Sele .

zempis

Sousední obce jsou Auletta , Colliano , Palomonte , Romagnano al Monte , Salvitelle , San Gregorio Magno a Sicignano degli Alburni . Okresy jsou Pianelle, San Giovanni, Teglia, Temponi a Tufariello.

Partnerská msta

Viz také

webové odkazy

Commons : Buccino  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Statistický demografický ISTAT. Msíní statistiky populace Istituto Nazionale di Statistica , k 31. prosinci 2019.

Opiniones de nuestros usuarios

Ella Pokorná

Skvělý objev tohoto článku o Buccino a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Marian Hrdličková

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buccino se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Anna Sedláková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Buccino napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Vanessa Horák

Tento příspěvek na Buccino mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.