BuccianoInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucciano. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucciano, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucciano a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucciano. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucciano! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucciano, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucciano
erb
Bucciano (Itálie)
Bucciano
Zem Itálie
kraj Kampánie
provincie Benevento  (BN)
Souadnice 41 ° 5 '  severní íky , 14 ° 34'  východní
výka 276  m slm
plocha 7,9 km²
Obyvatelé 2088 (31. prosince 2019)
PS 82010
pedpona 0823
íslo ISTAT 062010
Populární jméno Buccianesi
Patrona San Giovanni Battista
webová stránka Bucciano

Bucciano je obec v Itálii v regionu Kampánie v provincii Benevento s 2088 obyvateli (k 31. prosinci 2019). Je souástí horské komunity Comunità Montana del Taburno .

zempis

Obec se nachází asi 24 km západn od hlavního msta provincie Benevento v pohoí na východní stran Monte Taburno . Sousední komunity jsou Airola , Bonea , Moiano a Tocco Caudio . Dalí tvr je Pastorano.

ekonomika

Komunita ije hlavn ze zemdlství.

Individuální dkazy

  1. Statistický demografický ISTAT. Msíní statistiky populace Istituto Nazionale di Statistica , k 31. prosinci 2019.

webové odkazy

Commons : Bucciano  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Filip Müller

Skvělý příspěvek o Bucciano.

Alexandr Beran

Tento záznam na Bucciano mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Klara Stanková

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bucciano se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.