BucchianicoInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucchianico. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucchianico, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucchianico a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucchianico. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucchianico! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucchianico, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucchianico
erb
Bucchianico (Itálie)
Bucchianico
Zem Itálie
kraj Abruzzo
provincie Chieti  (CH)
Souadnice 42 ° 18 '  N , 14 ° 11'  E
výka 360  m slm
plocha 38 km²
Obyvatelé 5073 (31. prosince 2019)
PS 66011
pedpona 0871
íslo ISTAT 069008
Populární jméno Bucchianichesi
Patrona Hemánek z Lellis
webová stránka Bucchianico
Bucchianico
Bucchianico

Bucchianico (v místním dialektu: Vicchiènechë ) je italská komunita ( comune ) s 5073 obyvateli (k 31. prosinci 2019) v provincii Chieti v Abruzzu . Obec se nachází asi 5 kilometr jin od Chieti . Protéká ním Alento , které by se nemlo zamovat se stejnojmennou ekou Alento v jiní Kampánii.

provoz

Strada Statale 81 Piceno Apuntina vede pes obec do Chieti na severu a Altino na jihu. Na Bucchianico se setkává s bývalou Strada statale 649 di Fondo Valle Alento (dnes provinní silnice 221).

Vinaství

V obci vinné révy se pstují odrdy Montepulciano pro DOC - víno Montepulciano d'Abruzzo .

Osobnosti

Kamillus von Lellis (15501614), kapucínský otec , svatý ímskokatolické církve od roku 1746 , zakladatel ádu kamillián , se narodil v Bucchianico.

webové odkazy

Commons : Bucchianico  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Statistický demografický ISTAT. Msíní statistiky populace z Istituto Nazionale di Statistica , k 31. prosinci 2019.

Opiniones de nuestros usuarios

Kristian Tichý

V tomto příspěvku o Bucchianico jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Zora Sýkora

Pěkný článek z Bucchianico.

Albert Petrová

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bucchianico, je to velmi dobrá volba.

Ema Kozáková

Informace o proměnné Bucchianico jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.