BuccheroInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucchero. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucchero, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucchero a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucchero. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucchero! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucchero, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucchero [ bukkero ] ( italsky , pvodem z portugalského bucáro voavá hlína) je rod erných, extern lesklých hlinných nádob , které se od poloviny 7. století do zaátku 4. století p. N. L. Celkem bylo vyrobenopomocí Etruscans . Na zaátku (do roku 600 p. N.l.) byly vytvoenytenkostnné nádoby, asto zdobené vyezávanými dekoracemi, tzv. Bucchero sottile , které mly svým tvarem a leskem napodobovat kovové nádoby. V 6. století ped naím letopotem Následovalo hrubí Bucchero pesante , které bylo asto zdobeno modelovanými perky a reliéfy známek.

Italské slovo Bucchero je odvozeno z portugalského slova bucáro, kterým dobyvatelé Jiní Ameriky oznaovali ernou a edou keramiku, která se tam nachází . Ke konci 19. století bylo toto slovo vypjeno do italtiny, kde se stalo synonymem pro edoerné jako název pro tmavá jídla dováená z Portugalska . Moderní archeologie pijala tento název pro typickou etruskou keramiku.

erná, lesklá barva je výsledkem poáru v tzv. Redukním ohni. Pívod kyslíku se zastaví zúením otvor odpadního vzduchu a pidáním paliva, které vytváí hluboký erný oxid elezitý.

Etruské Bucchero bylo nalezeno na galsko-iberském pobeí, v Kartágu , Magna Graecia , ecko , Dolní Egypt , stejn jako na Sardinii , Sicílii a na Kypru . Krom toho, v Aeolian- osídlené severní Ionie, tj. Zejména na ostrov Lemnos se svými nejdleitjími polis, Mytilene a na Lesbos v 7. a brzy 6. století ped naím letopotem Liparské Bucchero, které se vyznauje jednoduchým, svtle edým stylem.

literatura

webové odkazy

Commons : Bucchero  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Diana Pospíšil

Informace o proměnné Bucchero jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Denisa Stejskalová

Tento článek o Bucchero mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Katerina Král

Informace poskytnuté o proměnné Bucchero jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Ludmila Novaková

Skvělý příspěvek o Bucchero.