BucasporInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bucaspor. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bucaspor, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bucaspor a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bucaspor. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bucaspor! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bucaspor, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bucaspor je turecký fotbalový klub z Bucy , tvrti, která patí do msta Izmir .

Djiny

Bucaspor je po Karyaka SK , Altay zmir , Altnordu Izmir , Göztepe Izmir a Izmirspor estým nejstarím fotbalovým klubem ve mst Izmir . Sdruení zaloili v roce 1928 Süleyman Atakan, Bekir Eromat, Niyazi Gökgönül, Hasan Yalçnkaya a Niyazi Akta. Barvy klubu byly od zaloení modré a luté. Bývalý prezident Yusuf Muhafz pidal bhem svého psobení ervenou barvu a tato barva byla pozdji odstranna.

Kdy byla v roce 1984 znovu zavedena tetí nejvyí profesionální liga, dnení TFF 2. Lig, a po splnní uritých podmínek byly do ligy pijaty kluby, podailo se Bucasporu vstoupit do tureckého profesionálního fotbalu. Klub brzy otevel fotbalové koly, ím poloil základ pro dobrý rozvoj mládee. Díky výhe 1: 0 proti Edremitsporu se Bucaspor poprvé dostal do 2. ligy 6. kvtna 1990 v dnení 1. lig TFF .

Ve své první sezón druhé divize tým vyhrál prvních pt her pod vedením Erkana Veliolu . Tým byl pezdíván Frtna ( dt : storm ). V letech 1994 a 1996 jim chybl postup do Süper Lig . Sezóna 2008/09 uzavela Bucaspor jako první 2. ligu TFF a vzrostla na 1. ligu TFF .

V následujícím roce bylo hned dosaeno dalího výstupu. Sezóna 2009/10 uzavela Bucaspor pod vedením Özcana Kzltana jako finalistu a poprvé v historii klubu se zvedla v nejvyí turecké lize Süper Lig . Týmu se tedy podailo pochodovat ze tetí divize do první. Na rozdíl od pedchozí klubové filozofie pelivého budování týmu z mladých hrá byl pro sezónu 2010/11 podepsán nový trenér Bülent Uygun . Tím se tým obrátil vzhru nohama a podepsali se známí hrái. Navzdory této investici, kterou klub provedl podle smrnice Uygun, rezignoval v pátý den na den a stal se trenérem ligových soupe Eskiehirspor . Za tuto zmnu kanceláe dostal od asociace pokutu 200 000 TL (cca 95 000 EUR) za poruení smlouvy. Bucaspor mezitím podepsal veterána Sameta Aybabu jako Uygunova nástupce. Aybaba se dlouho nepodailo vysvobodit klub ze sestupových míst. Aybaba rezignoval 14. dubna 2011 a byl nahrazen jeho Kotrainerem, Saitem Karafrtnalarem . Tento trenér pracoval roky jako junior nebo trenér dtských postýlek v Bucasporu a znal filozofii klubu. Ji psobil jako hrá klubu. Karafrtnalar pevzal klub v adách sestupu a podailo se mu, e klub bojoval proti sestupu a do posledního dne hry.

V TFF-1. V sezón 2011/12 obsadil tým dvanácté místo v tabulce. Bhem sezóny by se dalo pomoci mnoha mladým hrám, jako jsou Salih Uçan , Abdulkadir Özgen , Emre Güral a Efe Özarslan , k jejich prlomu. Tito hrái mohli být na konci sezóny se ziskem prodáni rzným klubm Süper Lig . Pro sezónu 2012/13 zaal klub s týmem, který se skládal peván z mladých hrá, kteí zase pocházeli tém výhradn z jejich vlastního mládenického oddlení.

úspch

Ligová píslunost

Známí hrái

Bývalí trenéi (výbr)

Prezidenti (výbr)

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. sporx.com: TSYD Kupas Bucaspor'un (zpístupnno 8. ledna 2013)

Opiniones de nuestros usuarios

Miriam Liška

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bucaspor napsáno, dává hodně důvěry.

Beata Ježek

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bucaspor.

Max Skalová

Záznam o Bucaspor pro mě byl velmi užitečný.

Marta Doležalová

Tento záznam na Bucaspor mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.