BüblikonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Büblikon. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Büblikon, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Büblikon a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Büblikon. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Büblikon! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Büblikon, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Büblikon
Stát : výcarskovýcarsko výcarsko
Kanton : Kanton AargauKanton Aargau Aargau (AG)
Okres : koupat sew
Obytná obec : Wohlenschwili2 w1
PS : 5512
Souadnice : 661 898  /  252082
Výka : 359  m nad moem M.
mapa
Büblikon (výcarsko)
Büblikon
w w w w

Büblikon je vesnice v obci Wohlenschwil v v okrese Baden ásti na Aargau ve výcarsku . Dne 1. ledna 1906 se bývalá venkovská komunita stala komunitou Wohlenschwil slouenou .

píbh

Vesnice na úpatí terminální morény ledovce Reuss poblí Mellingenu . Poprvé zmínn v roce 924 jako Buoblinchon. ímský most nebo lo pistávající na hromadách z 1. poloviny 1. století na hrobech Reuss , Alemannic ze 7. století. Zakoupením rzných práv se kláter Königsfelden stal v roce 1348 dvorním pánem a nejvlivnjím majitelem. Kancelá Büblikon zahrnovala lokality Büblikon, Wohlenschwil, Mägenwil a farmu Eckwil, které byly sloueny ve farnosti Wohlenschwil, a patily ke spolenému pravidlu svobodných kanceláí v letech 14151798. Jako právní nástupce Königsfeldenu pevzal reformovaný bernský exekutor (Hofmeister) po reformaci panské a nií soudní funkce v katolické kancelái v Büblikonu. pravda (do roku 1798).

poet obyvatel

Populaní vývoj Büblikon
rok 1799 1900
Obyvatelé 157 278

památky

webové odkazy

HLS Tato verze lánku je zaloený na vstupu od Andrease Steigmeier v Historisches Lexikon der Schweiz (HLS), který v závislosti na HLS lidové vyuití informací je pod Creative Commons - Attribution - Rozdlení za stejných podmínek 4,0 International (CC BY-SA 4.0) licence . Pokud byl lánek revidován a rozíen do takové míry, e se výrazn lií od lánku HLS, bude tento modul odebrán. Pvodní text a odkaz na licenci najdete také v historii verzí lánku.

Opiniones de nuestros usuarios

Margita Doležal

Stránka se mi líbí a článek o Büblikon je ten, který jsem hledal.

Martin Sýkorová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Büblikon napsáno, dává hodně důvěry.

Igor Kohoutová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Büblikon napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Antonie Kadlec

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Büblikon.