BubiyanInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bubiyan. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bubiyan, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bubiyan a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bubiyan. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bubiyan! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bubiyan, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bubiyan
Falený barevný obraz ostrov Bubiyan a al-Warba
Falený barevný obraz ostrov Bubiyan a al-Warba
Waters Perský záliv
Geografická poloha 29 ° 44 '  severní íky , 48 ° 12'  východní délky
Bubiyan (Kuvajt)
Bubiyan
délka 40 km
íka 24 km
plocha 863 km²
Obyvatelé neobydlený
Po al-Warb, nejsevernjím ostrov Kuvajtu
Po al-Warb, nejsevernjím ostrov Kuvajtu

Bubiyan ( arabsky  , DMG azrat Bbiyn ) je nejvtí ostrov u pobeí Kuvajtu s rozlohou 863 km² . Nachází se v severovýchodní ásti Perského zálivu . Plochý, nehostinný ostrov je neobydlený vojenský prostor. Bubiyan je souástí kuvajtského guvernéra Al-Jahra .

Bubiyan je nejvtí ze skupiny osmi ostrvk v ústí Shatt al-Arab . Mezi Bubijanem a iráckou pevninou na severovýchod Chaur Abd Allah  / , mezi Bubijanem a kuvajtskou pevninou na jihozápad Chauru as-Sabiya  / . Druhý kanál pokrauje na sever ostrova, kde oddluje Bubiyan od sousedního ostrova al-Warba . 5,4 km severn od nejjinjího bodu ostrova v Ra's al-Barscha je Bubiyan spojen s kuvajtskou pevninou nosníkem o délce 2,38 km .

V souasné dob se na severovýchodním pobeí ostrova staví pístavní zaízení se elezniním spojením zvané Mubarak al-Kabir (  / Mn Mubrak al-Kabr ). Dokonení je plánováno na rok 2016.

Do roku 1994 byl Bubiyan kontroverzní kvli své strategicky dleité poloze mezi Kuvajtem a Irákem . Most byl tce pokozen ve válce v Zálivu druhé , ale následn byl obnoven. V roce 1994 Irák schválil návrh Rady bezpenosti OSN vytyit hranice .

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Vera Tomášek

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bubiyan, je to velmi dobrá volba.

Marian černá

Tento záznam na Bubiyan mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Radoslav Skalová

Tento záznam o Bubiyan je velmi zajímavý.

Lada Vrba

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bubiyan.