Bubing (zesílení)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bubing (zesílení). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bubing (zesílení), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bubing (zesílení) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bubing (zesílení). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bubing (zesílení)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bubing (zesílení), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bubing
Ampfing obec
Výka : 448473 m n. M NHN
Obyvatelé : 49  (25. kvtna 1987)
PS : 84539
Pedíslí : 08086

Bubing je souástí do obce Ampfing v Horní bavorském okrese Mühldorf am Inn .

Obec se nachází v Stefanskirchen tvrti na MÜ 25 okresní silnici .

Do 31. prosince 1971 patilo místo bývalé obci Stefanskirchen, která byla zalenna do Ampfingu 1. ledna 1972. Pi sítání lidu z roku 1987 bylo nalezeno 49 obyvatel. Poet budov s obytným prostorem se mezi lety 1987 a 2017 zvýil ze 13 na 17.

Individuální dkazy

  1. Bavorský státní úad pro statistiku a zpracování dat (vyd.): Oficiální místní adresá Bavorska, územní stav: 25. kvtna 1987 . Vydání 450 lánk o statistikách Bavorska. Mnichov listopad 1991, DNB  94240937X , s. 109 ( digitalizovaná verze ).
  2. Bubing v databázi lokací Bavorské státní knihovny online . Bavorská státní knihovna, zpístupnno 17. ervna 2017.
  3. Bavorský atlas bavorské státní vlády ( poznámky )

Opiniones de nuestros usuarios

Ingrid Pavlíček

Skvělý objev tohoto článku o Bubing (zesílení) a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Adriana Davidová

V tomto příspěvku o Bubing (zesílení) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Nikol Nová

Záznam o Bubing (zesílení) pro mě byl velmi užitečný.