Bubi AderholdInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bubi Aderhold. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bubi Aderhold, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bubi Aderhold a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bubi Aderhold. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bubi Aderhold! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bubi Aderhold, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Kurt Horst Erich Bubi Aderhold (narozen 28. února 1924 v Lüneburgu ; 17. srpna 2008 v Bergisch Gladbach ) byl nmecký jazzový hudebník ( klarinet , tenor, pozdji baryton saxofon , také flétna a altová flétna).

ít a jednat

Ve vku 15 let Aderhold nejprve dokonil uení klarinetisty u hudebního reiséra Paula Huhna. Po sedmimsíním pobytu na Vogtov konzervatoi v Hamburku pokraoval ve vzdlávání, dokud nebyl v roce 1942 povolán na Braunschweig State Music School . Poté následovala série koncert s Joe Wickem a jeho tanením orchestrem, který se ml starat o spojenecké jednotky v Nmecku. S dalími hudebníky v této kapele peel v roce 1948 do orchestru Kurta Edelhagena , nejprve hrál pro bavorské rádio v Norimberku a poté pro Südwestfunk v Baden-Badenu . Krátce poté, co se Edelhagen v roce 1957 pesthoval se svým orchestrem do Westdeutscher Rundfunk , byl tam primárn pouíván na barytonový saxofon a stále více jej zdvojnásoboval flétnou. Zstal s Edelhagenem a do své smrti v roce 1982. Poté následovala práce na volné noze ve spolenostech Ferdy Klein a Peter Herbolzheimer .

V oblasti jazzu se Aderhold v letech 1948 a 1991 podílel na 92 nahrávkách. Je na mnoha jazzových nahrávkách, a. A. slyel od Dusko Goykovich a Francy Boland orchestr (1976). V rámci big bandu Petera Herbolzheimera hrál v roce 1985 s Dizzy Gillespie a jako dlouholetý len Big Bandu Edelhagen se úastnil mnoha rozhlasových a nahrávkových akcí, pedstavení, festival a turné (1964 v Sovtském svazu , 1965 v Libanonu , 1966 v Káhie a Alexandria ) a hrál s orchestrem Edelhagen v roce 1972 na zahajovacím ceremoniálu olympijských her v Mnichov .

Krom toho pracoval také jako studiový hudebník pro Berryho Lipmana , pro Herberta Grönemeyera ( Zwo ) a Wolfganga Niedeckena ( hudební rytmy ).

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Poznámky k nahrávce pro Kurta Edelhagena Rhapsody v jazzu (1954)
  2. Tom Wohlert: Musicians, Doers, Machos, Mafiosi: From Amateur Musicians to Cologne's Studio Scene , 2010, s. 86
  3. Viz diskografie Tom Lorda
  4. ^ Tom Wohlert: Hudebníci, Macher, Machos, Mafiosi , 2010, s. 137

Opiniones de nuestros usuarios

Ema Skalová

Tento záznam o Bubi Aderhold bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Ferdinand Vrbová

Tento článek o Bubi Aderhold mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Lydie Kozáková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bubi Aderhold.

Anton Hrubá

Tento příspěvek na Bubi Aderhold mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Nikol žák

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bubi Aderhold mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bubi Aderhold, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bubi Aderhold zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.