Bubenheim (Rheinhessen)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bubenheim (Rheinhessen). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bubenheim (Rheinhessen), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bubenheim (Rheinhessen) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bubenheim (Rheinhessen). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bubenheim (Rheinhessen)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bubenheim (Rheinhessen), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

erb Mapa Nmecka
Erb místní komunity Bubenheim
Bubenheim (Rheinhessen)
Mapa Nmecka, zvýraznna poloha obce Bubenheim

Základní data
Stát : Porýní-Falc
Kraj : Mainz-Bingen
Obec sdruení : Gau-Algesheim
Výka : 141 m nad moem NHN
Oblast : 4,38 km 2
Obyvatelé: 843 (31. prosince 2019)
Hustota obyvatelstva : 192 obyvatel na km 2
PS : 55270
Pedíslí : 06130
SPZ : MZ , BIN
Klí komunity : 07 3 39 008
Adresa správy sdruení: Hospitalstrasse 22
55435 Gau-Algesheim
Webové stránky : www.bubenheim.de
Místní starosta : Siegbert Johann Felzer
Umístní místní komunity Bubenheim ve tvrti Mainz-Bingen
Breitscheid (Hunsrück) Bacharach Manubach Oberdiebach Oberheimbach Niederheimbach Weiler bei Bingen Trechtingshausen Waldalgesheim Münster-Sarmsheim Bingen am Rhein Ingelheim am Rhein Budenheim Grolsheim Gensingen Horrweiler Aspisheim Welgesheim Zotzenheim Badenheim Sprendlingen Sankt Johann (Rheinhessen) Wolfsheim (Gemeinde) Ockenheim Gau-Algesheim Appenheim Nieder-Hilbersheim Bubenheim (Rheinhessen) Ober-Hilbersheim Engelstadt Schwabenheim an der Selz Jugenheim in Rheinhessen Stadecken-Elsheim Essenheim Ober-Olm Klein-Winternheim Nieder-Olm Sörgenloch Zornheim Bodenheim Gau-Bischofsheim Harxheim Nackenheim Lörzweiler Mommenheim (Rheinhessen) Hahnheim Selzen Nierstein Oppenheim Dienheim Dexheim Dalheim (Rheinhessen) Köngernheim Friesenheim (Rheinhessen) Undenheim Uelversheim Uelversheim Ludwigshöhe Guntersblum Weinolsheim Dolgesheim Eimsheim Hillesheim (Rheinhessen) Wintersheim Dorn-Dürkheim Rhein-Lahn-Kreis Hessen Mainz Rhein-Hunsrück-Kreis Landkreis Bad Kreuznach Donnersbergkreis Landkreis Alzey-Wormsmapa
O tomto obrázku

Bubenheim je obec v okrese Mainz-Bingen v Porýní-Falc . Patí do komunity Gau-Algesheim .

zempis

Obec víno se nachází v chránné oblasti Selztal s pírodních rezervacích Talberg, Flößrich / Gänsklauer a Binger luních. Bubenheim zahrnuje obytná místa Bubenheimerv mlýn Ludwig, Lindenhof a nkteré pemístné farmy.

Djiny

Od 5. století byla oblast Ingelheimu osídlena Franky . Bubenheim je poprvé zmínn jako Bubinheim (= domov Buobo) v roce 766 v Lorschov dokumentu . Region s hlavním mstem Ingelheim byl pozdji známý jako Ingelheimer Reich, od 14. století dále jako Ingelheimer Grund . Bhem této doby ml Bubenheim status císaské vesnice a ml 2 vesnické brány a opevnní. V roce 1375 Bubenheim padl s celým Ingelheimer Grund jako slib volební Falc a stal se souástí Oberamt Oppenheim . V letech 1792/93 a od roku 1797 byl Bubenheim obsazen Francouzi. Místo bylo poté v roce 1798 pidleno kantonu Oberingelheim ( oddlení Donnersberg ). Po rozpadu napoleonské nadvlády a reorganizaci na vídeském kongresu se Bubenheim v roce 1816 stal souástí velkovévodství Hesse-Darmstadt . V roce 1835 byl Bubenheim pidlen do okresu Bingen . Bubenheim patí do nov zaloené spolkové zem Porýní-Falc od roku 1946 a do okresu Mainz-Bingen od roku 1969 .

Populaní vývoj

Poet obyvatel se za posledních 150 let pohyboval mezi 500 a 550. Za posledních 10 let dolo k trvalému nárstu na piblin 900 obyvatel.

politika

Obecní rada

Zastupitelstvo v Bubenheim se skládá z dvanácti len rady, kteí byli zvoleni za vtinovým hlasováním v komunálních volbách dne 26. kvtna 2019 , a estný místní starosta ve funkci pedsedy.

starosta

Siegbert Felzer se stal starostou Bubenheimu v ervenci 2014. V pímé volb 26. kvtna 2019 byl ve své funkci potvrzen na dalích pt let s podílem hlas 83,99%.

Felzerv pedchdce Ernst Wilhelm Saala zastával úad 30 let.

Kultura a památky

Budovy

Bubenheim má protestantský a katolický kostel. Oba se nacházejí v blízkosti návsi.

Viz té: Seznam kulturních památek v Bubenheimu

volný as a sport

Kluby v komunit jsou klub gymnastiky TV 1898 Bubenheim, klub stolního tenisu TTC Bubenheim, sborová spolenost 1879 Bubenheim s odnoí Weedies Soundtrain.

Pravidelné akce

Bubenheimer Curb se koná vdy poslední ervnový víkend.

Ekonomika a infrastruktura

Bubenheim je nejlépe známý pro své vinaství v lokalitách Kallenberg a Honigberg. Krom vína patí mezi hlavní zdroje píjmu také chest a ovoce. Díky blízkosti Ingelheimu (Boehringer), Mohue (ZDF, Schott) a oblasti Rýn-Mohan je Bubenheim oblíbeným místem na spaní a víkend pro mnoho dojídjících.

provoz

Místem protíná okresní silnice  16. Na federální dálnice 60 a 63 se dostanete autem za 10 a 20 minut.

Vzdlávací instituce

 • Komunitní kolka

Osobnosti

estný oban

 • Walter Zoth (1935 / 362016), podnikatel a mecená, se stal estným obanem za své sponzorství v Bubenheimu. Po nm je pojmenována chata Walter Zoth, která se nachází ve vinicích na okraji pírodní rezervace Talberg.
 • Ernst Wilhelm Saala (* 1950), místní starosta v letech 1984 a 2014, byl v íjnu 2014 ocenn za zásluhy o dalí rozvoj místa.

Synové a dcery církve

 • Fritz Bockius (18821945), nmecký právník a politik (uprosted), len Reichstagu

literatura

webové odkazy

Individuální dkazy

 1. Státní statistický úad Porýní-Falc - stav obyvatelstva 2019, okresy, obce, sdruení obcí ( pomoc k tomu ).
 2. Státní statistický úad Porýní-Falc (ed.): Oficiální adresá obcí a ástí obce. Stav: 1. ledna 2021. s. 161 (PDF; 2,6 MB).
 3. ^ François Lachenal, Harald Tristan Weise, Robert Boehringer: Ingelheim am Rhein, 7741974: minulost a souasnost. Boehringer, Ingelheim 1974.
 4. Ingelheim Historical Association on the Ingelheim Empire na www.ingelheimergeschichte.de (pístup 27. íjna 2017)
 5. Místní komunita Bubenheim. In: Státní úad pro památkovou péi (ed.): Kulturní památky v Porýní-Falcku. Svazek 18.1: Okres Mainz-Bingen. Upravit v. Dieter Krienke. Worms 2007, str. 234-239
 6. ^ Regionální vracející se dstojník Porýní-Falc: Místní volby 2019, volby do mstské a mstské rady
 7. a b c Beate Schwenk: V Bubenheimu ádný odpor. Ustanovující zasedání zastupitelstva. Allgemeine Zeitung Mainz, 18. ervence 2014, pístup dne 22. kvtna 2020 .
 8. ^ Státní návratový úedník Porýní-Falc: pímé volby 2019. viz Gau-Algesheim, Verbandsgemeinde, druhá ada výsledk. Citováno 28. záí 2019 .
 9. ^ Smutek pro regionální osobnosti. Walter Zoth (obrázek 20 z 26). Rhein-Zeitung, 18. listopadu 2016, zpístupnno 22. kvtna 2020 .
 10. Allgemeine Zeitung Mainz: Patroni se smyslem pro spolené dobro. 5. íjna 2013, zpístupnno 28. záí 2019 .
 11. ^ Historie komunity Bubenheim. Komunita Bubenheim, 22. listopadu 2017, pístup dne 22. kvtna 2020 .
 12. Anna Leitz: Ernst Wilhelm Saala se ohlíí za více ne 40 lety sluby místní organizaci technické pomoci Wörrstadt. Allgemeine Zeitung Mainz, 6. ledna 2017, pístup dne 22. kvtna 2020 .
 13. Joachim Kühn: Udlali z vesnice malé msteko. estný oban - Velký závazek bývalého místního éfa Ernsta-Wilhelma Saala byl ocenn. Allgemeine Zeitung Mainz, 22. íjna 2014, pístup dne 22. kvtna 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Alex Holubová

V tomto příspěvku o Bubenheim (Rheinhessen) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Ivanka Pavelková

Děkuji za tento příspěvek na Bubenheim (Rheinhessen), přesně to jsem potřeboval.

Josef Blaha

Článek o Bubenheim (Rheinhessen) je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.