Bubble DaysInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bubble Days. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bubble Days, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bubble Days a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bubble Days. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bubble Days! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bubble Days, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

The Bubble Dny jsou dvoudenní akce v Linci obchodního pístavu. Doprovodný program se skládá z pouliního umní a graffiti , extrémních sport a vysoce kvalitní ivé hudby. Spolupráce s Red Bullem probíhá od roku 2012 , co znamená, e Red Bull Wake of Steel nebo Red Bull Hosted by se koná v rámci Bubble Days v Linci. Tuto akci poádá linecká kreativní skupina LI.KIDO. se sídlem v Boxxoffice. Chtjí jít píkladem pro lineckou kulturu, kreativitu a ivotní styl na Dunaji.

Djiny

První linecké bublinové dny se konaly v roce 2011. Základní kámen k tomu byl poloen otevením nov vybudované pokladny v pístavu v Linci. S touto konstrukcí realizovala kreativní skupina v Linci svj koncept sofistikovanjí varianty konstrukce kontejner, pomocí které by bylo moné stanovit moderní nebo mstskou zprávu. Spolen s Linz AG a dalími partnery, LI.KIDO. od té doby Bubble Days. V roce 2014 pilo na dvoudenní akci piblin 16 000 návtvník.

hudba

Hudební program je tvoen místní hip-hopovou scénou, stejn jako domácí a elektronickou hudbou. Krom mnoha místních velikán to byly také epoty velkých mst , uní luny a stereofonní MCs VS Bam nebo Roots Manuva .

2011 Velké msto eptá , The Mutt
2012 Gudrun von Laxenburg, Ohrbooten , The Köter, SK Ambassadors se setká s Tonträger Artists Texta , Kayo & Phekt, Hinterland , Average , Andi & Alex, Lylit a DJ Chrisfader
2013 Stereo MCs VS Bam, Banana Klan feat. Roots Manuva , DJ DSL, Niawana Unplugged, DJ Todernst, Mike Riegler, Miss be groovy, DJ Good Time Sepp, Kings Crown Sound, Def Ill , Average MC
2014 Kings Crown Sound, NDL & UFUK, DJ Concept, Martin Jondo, Steaming Satellites , DJ Phekt, Chris P Cuts, DJ Fantastic, Hinterland , Fiva MC , RA The Rugged Man
2015 Camo & Krooked , Salute, Waxolutionists , Koan Sound, Tube & Berger , 5 / 8erl in Ehr'n , Yarah Bravo, Megaloh , Kinectical, Good Time Sepp & Miss B Groovey, DJ Buzz, MC Funke & Zuzee, Olddog, DJ Rapha L, Ufug, DJ Phekt
2016 Koka Eugene, Syndrom neklidných nohou, Crack Ignaz & Wandl, Fatoni , Gappy Ranks, Julian Kleiss, Müssig Gang , Brenk Sinatra , The Ruff Pack feat. Aku Naru, SSIO , Mount & Lowa, Tribe Vibe Soundsystem, Selekta Ufuk, DJ Hooray, DJ Chrisfader, DJ Testa, Max Powa, Kings Crown Sound, DJ Buzz, Mind & Decutz, prmr , DJ Concept
2017 Benjo, Takt32 , Schnipo Schranke , Edgar Wasser , Elektro Guzzi , Austrian Apparel, DJ Aka Tell, Duscher and Gratzer live, Jugo Ürdens , Scheibsta & die Buben , Meute , DJ Mike Smile, DJ Tom Barkley, DJ Silverback, Antilopen Gang , DJ Buzz & Preddy,

Podprný program

Krom hudebních pedstavení a soute na wakeboardu mají Bubble Days adu dalích atrakcí, které se rok od roku lií. Prohlídky pístavu s kyvadlovou lodí, vstávání pádlování jógy, ukázky modelových let ASKÖ Modellflugcub Linz, pouliní umní, vizuály a animace, iroký program pro dti, ukázka týmu Red Bull Skydive, ivé malování, grafiti a mnoho dalího umní projekty.

Red Bull Wake of Steel

Red Bull Wake of Steel je mezinárodní sout o wakeboard jako souást Linz Bubble Days. Specialitou je celosvtov jedinená a velkolepá pekáka . Za tímto úelem byla vrak lodi serotován a pemnn na parkour. idii mohou první den akce vyuít k seznámení se s pekákou, sout se koná v sobotu akce.

V roce 2012 zvítzil mladý Thajec Daniel Grant. O rok pozdji jej nahradil Dominik Hernler (AUT). Daniel Grant (THA) ale získal titul znovu v roce 2014 a dokázal ho obhájit v roce 2016, a to i po roní pauze v souti.

V roce 2016 probhlo poprvé také noní sezení.

webové odkazy

Individuální dkazy

 1. Preview 2015 (linz.at, 13. kvtna 2015)
 2. Music Bubble Days 2012 (Posthof Linz, 10. prosince 2013)
 3. Music Bubble Days 2013 ( Memento od 15. prosince 2013 v internetovém archivu ) (Bubble Days, 10. prosince 2013)
 4. Program Bubble Days 2014 (Program Bubble Days 2014, 13. kvtna 2015)
 5. Bubbledays 2015 (Bubble Days, 13. kvtna 2015)
 6. [1] (Bubble Days, 3. ervna 2016)
 7. - ( Memento z 10. srpna 2017 v internetovém archivu ) (Bubble Days, 25. ervence 2017)
 8. Wake of Steel 2012 ( Memento od 15. prosince 2013 v internetovém archivu ) (Bubble Days, 10. prosince 2013)
 9. Wake of Steel 2013 (Red Bull, 13. kvtna 2015)
 10. Wake of Steel 2014 (Red Bull, 13. kvtna 2015)
 11. Wake of Steel 2016 (Red Bull, 3. ervna 2016)

Opiniones de nuestros usuarios

Vanda Janoušková

Záznam o Bubble Days pro mě byl velmi užitečný.

Dalibor Kratochvil

Tento záznam na Bubble Days mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Rostislav žák

Informace o proměnné Bubble Days jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Alice Blažek

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bubble Days napsáno, dává hodně důvěry.