Bubble boyInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bubble boy. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bubble boy, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bubble boy a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bubble boy. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bubble boy! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bubble boy, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Film
Nmecký titul Bubble boy
Originální název Bubble boy
Zem výroby Spojené státy
pvodní jazyk Anglitina
Rok vydání 2001
délka 84 minut
Vkové hodnocení FSK 0
Ty
editel Blair Hayes
skript Ken Daurio ,
Cinco Paul
Výroba Beau Flynn ,
Eric McLeod
hudba John Ottman
Fotoaparát Jerzy Zieliski
stih Pamela Martin
obsazení

Bubble Boy (Alternate název: Bubble Boy - ivot za plast ) je americká filmová komedie podle Blair Hayes z roku 2001 .

spiknutí

Sedmnáctiletý Jimmy Livingston trpí imunodeficiencí , a proto musí svj ivot ít v místnosti obklopené sterilním plastovým krytem. Jeho siln vící matka ovládá jeho ivot.

Jako dít se Jimmy spátelí se svou novou sousedkou Chloe. Jednoho dne Chloe íká, e se brzy vdá za Marka v Niagarských vodopádech . Jimmy si myslí, e ten mu je úplný idiot. Zklamaný Jimmy vyhodí Chloe z domu a teprve pozdji rozbalí dárek, který naznauje, e ho Chloe miluje. Rozhodne se cestovat do Chloe ve velkém prhledném plastovém míku (nebo bublin), který ho nadále chrání, aby zabránil svatb a vyznal svou náklonnost k Chloe.

Jimmy oekává opravdovou odyseu - na cest k Niagarským vodopádm potká mnoho lidí, vetn motorkáského gangu vedeného Slimem, autobusu plného ílených len kultu, osvobozených ílenc z bláznivé show a indického prodejce zmrzliny. Nakonec se navzdory vem nepíjemnostem stále objevuje vas a brání svatb.

Ukázalo se, e Jimmyho nemoc trvala jen do ty let, ale jeho matka to tajila, aby ho mla pod kontrolou.

Pozadí

Film byl natoen v Kalifornii a Nevad - vetn Los Angeles a Las Vegas . Jeho výrobní náklady byly odhadem 13 milion $. Film vydlal piblin 5 milion $ v kinech Spojených stát.

V Nmecku je film k dispozici pouze jako import DVD s pvodním zvukem, akoli existuje nmecká dabovaná verze . V tomto filmu byl vysílán nkolikrát na ProSieben , RTL II a ORF .

Film ml skutený vzor, David Vetter .

synchronizace

herec role Nmecký mluví
Jake Gyllenhaal Jimmy Livingston Kim Hasper
Swoosie Kurtz  Paní Livingstonová Liane Rudolphová
Marley Shelton Chloe Ranja Bonalana
Danny Trejo tíhlý Thomas Wolff
John Carroll Lynch Pane Livingstone Frank-Otto Schenk
Verne Troyer Dr. Phreak Michael Pan
Dave Sheridan oznait Gerrit Schmidt-Foss
Fabio Lanzoni Gil
Ping Wu Konferenciér Eberhard Prüter 
Brian George Pushpop Frank Schaff
Zach Galifianakis Prodejce lístk Detlef Bierstedt

Recenze

Michael Wilmington napsal na Chicago Tribune , e film byl pekvapiv nevkusný; plný krutých roubík, hloupých postav, banální sentimentality a nesmyslných situací.

Lexikon zahraniních film napsal, e film byl sentimentální komedie, který instrumentalized vánou nemoc pro úely zábavy.

Viz také

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Umístní filmu Bubble Boy na imdb.com
  2. Pokladna od Bubble Boy na imdb.com
  3. Pehled: Vysílání a verze Bubble Boy v online filmové databázi
  4. Danny Kringiel: Bubble Boy David Vetter: Chlapec, který il v bublin - píbh. In: Der Spiegel . 24. dubna 2020, zpístupnno 20. listopadu 2020 .
  5. Bubble Boy. In: synchronkartei.de. Nmecký synchronní index , pístup 12. ervence 2018 .
  6. viz rottentomatoes.com
  7. Bubble Boy. In: Lexicon of International Films . Film service , accessed 2. bezna 2017 .ablona: LdiF / Údrba / Pouitý pístup 

Opiniones de nuestros usuarios

Johana Mareš

Informace o proměnné Bubble boy jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Zdenek Hanák

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bubble boy.

Miroslava Turek

Toto je dobrý článek o Bubble boy. Poskytuje potřebné informace bez excesů.