BubbioInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bubbio. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bubbio, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bubbio a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bubbio. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bubbio! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bubbio, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bubbio
erb
Bubbio (Itálie)
Bubbio
Zem Itálie
kraj Piemont
provincie Asti  (AT)
Souadnice 44 ° 40 '  severní íky , 8 ° 18'  východní délky
výka 224  m slm
plocha 15,69 km²
Obyvatelé 805 (31. prosince 2019)
PS 14051
pedpona 0144
íslo ISTAT 005011
Populární jméno Bubbiesi
Patrona San Simone
webová stránka Bubbio
Panorama Bubbio
Panorama Bubbio

Bubbio je obec s 805 obyvateli (k 31. prosinci 2019) v italské provincii Asti v regionu Piemont . Sousední obce jsou Canelli , Cassinasco , Cessole , Loazzolo , Monastero Bormida a Roccaverano .

zempis

Obec se rozkládá na ploe 15 km² .

Kulináské speciality

V Bubbio se pstuje réva pro Dolcetto d'Asti , ervené víno se statusem DOC . Bobule odrdy Pinot Noir a / nebo Chardonnay lze pouít k výrob umivého vína Alta Langa . Muscat hroznový pro Asti Spumante , sladkou DOCG sektu s nízkým obsahem alkoholu, a za tichého vína Moscato d'Asti jsou zde také pstuje. Krásné umivé víno Brachetto d'Acqui je vyrobeno z odrdy Brachetto . V Bubbio se réva odrdy Barbera pstuje také pro Barbera d'Asti , ervené víno se statusem DOCG.

Populaní vývoj

Individuální dkazy

  1. Statistický demografický ISTAT. Msíní statistiky populace Istituto Nazionale di Statistica , k 31. prosinci 2019.

webové odkazy

Commons : Bubbio  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Vladislava Nemcová

Stránka se mi líbí a článek o Bubbio je ten, který jsem hledal.

Ferdinand Marešová

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bubbio, ale moc se mi líbil.

Nella Moravec

Tento záznam o Bubbio bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Josefa Vacková

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bubbio napsáno, dává hodně důvěry.