Buback (spolenost)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buback (spolenost). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buback (spolenost), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buback (spolenost) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buback (spolenost). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buback (spolenost)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buback (spolenost), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buback
Aktivní roky Od roku 1987
zakladatel Ale Dumbsky a Ted Gaier
Sedadlo Hamburg
webová stránka www.buback.de
rozdlení indigo
ánr Punk, jazz, hip-hop

Buback je Hamburg Independent - Label na reprodukovanou hudbu .

Djiny

Hudební títek byl zaloen v roce 1987 ve spoleném byt v Hamburku-Alton . Zakladateli byli Ale Dumbsky a Ted Gaier z kapely Die Goldenen Zitronen . Nahrávky kapely se pekvapiv dobe prodávaly, a tak Buback dokázal vyrobit nepojmenované album punkové kapely Angeschissen . Poté, co byl zpoátku na programu Bubacka hlavn punk, byla pozdji pidána reggae a jazzová vydání.

V roce 1993 získal Buback ve svém rodném mst prlom s albem Kill the Nation with a Groove , samplerem se smsí hip-hopových , jazzových a punkových skladeb, které Bubacka proslavily v Hamburku, mimo jiné debutoval na sampleru Hamburk hip-hop / rap crew Absolute Beginner . Od té doby se Buback soustedil primárn na hip-hop a 1993 Jam Kill the Nation with a Groove byl okamit vyprodán. Buback Christmas Jam se také koná od roku 1993.

V následujících letech dolo k mnoha dalím, pedevím hip-hopem ovlivnným událostem. V roce 1994 starý malý plochý podíl ji nesploval poadavky, take se Buback pesthoval do Schanzenviertel . Ve stejném roce bylo zaloeno hudební vydavatelství Sempex a od té doby propaguje umlce. V roce 1995 Buback také pispl k hamburské reggae vln a Absolute Beginner vydal své první album.

Velký prlom v Nmecku nastal pro Bubacka v roce 1998 s albem Bambule der Absoluten Beginner, které oslavilo velký úspch v hitparádách po celém Nmecku a dosáhlo zlatého statusu s více ne 250 000 prodanými výtisky . Také v roce 1998 zaal Doppelkopf a formace Dynamite Deluxe , která pinesla dalí úspchy v oblasti hip hopu. Buback pokraoval v expanzi a v lét 2000 se pesthoval do vtí kanceláe.

V roce 2001 vylo na Bubacku album Searching for the Jan Soul Rebels od Jana Delaye . Poté následovaly Die Goldenen Zitronen v roce 2002 Schafott zum Elevators a v roce 2003 best-of-album Statement against Statement. V roce 2005 znaku pevzal umlec Daniel Richter . Zamstnanci Thorsten Seif a Friederike Meyer se stali jednateli. Od té doby se Ale Dumbsky vnoval pouze hudebnímu vydavateli Sempex. Po albech JaKönigJa , Main Concept , Adolf Noise , Die Tore a Die Goldenen Zitronen vydal Jan Delay v roce 2006 vysoce cenné rádiové album Mercedes-Dance . To bylo následováno ve stejném roce publikací The Broken Beats , Zwanie Jonson, Tocotronic a 3 Normal Beatles. Buback Tonträger je nová avantgardní skupina F. S. K. , její album Voluntary Self-Control vylo v únoru 2008.

7. ervna 2018 znaka oslavila 30. výroí v hamburském hudebním klubu Uebel & Hazardous . Krom 800 host se na výroním koncertu objevili umlci jako Jan Delay, Denyo a Samy Deluxe , Jochen Distelmeyer , Die Goldenen Zitronen , Schnipo Schranke , JaKönigJa, Zugezogen Masculin a Kristof Schreuf .

Umlec

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Buback Tonträger byl zaloen ped 22 lety - zaalo to u zaáteník. In: Hamburger Morgenpost . 2. února 2009, zpístupnno 8. bezna 2019 .
  2. Dumbsky se louí s Bubackem. In: MusikWoche . 19. ervence 2005, zpístupnno 8. bezna 2019 .
  3. Nejsem mecená - Rozhovor Kdy byl ped 30 lety zaloen Buback, Daniel Richter namaloval první obálku. Dnes vlastní nahrávací spolenost. V: pátek . 3. ervna 2018, zpístupnno 8. bezna 2019 .
  4. Bubackova narozeninová oslava v Uebel & Hazardous - Jochen Distelmeyer zpíval Happy Birthday, zaáteníci a Golden Lemons poblahopáli 800 hostm ve vyprodaném klubu. In: Hamburger Abendblatt . 8. ervna 2018, zpístupnno 8. bezna 2019 .

Opiniones de nuestros usuarios

Ivanka Richter

V tomto příspěvku o Buback (spolenost) jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Sandra Mach

Toto je dobrý článek o Buback (spolenost). Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Alenka černá

Informace o proměnné Buback (spolenost) jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Stella Vanková

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Buback (spolenost).