Buayan (eka)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Buayan (eka). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Buayan (eka), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Buayan (eka) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Buayan (eka). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Buayan (eka)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Buayan (eka), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Buayan
Data
umístní Jiní provincie Cotabato , Mindanao , Filipíny
íní systém Buayan
zdroj Na matutu
pusa poblí msta General Santos v zálivu Sarangani Souadnice: 6 ° 5 48 "  severní íky , 125 ° 14 18"  východní délky 6 ° 5 48 "  severní íky , 125 ° 14 18"  východní délky
délka 64,2 km
Povodí 1434 km²

Buayan ( Eng:. Buayan River ) je eka , která tee v Jiní Cotabato provincie na Filipínách . Tyí se na severovýchodním úboí hory Matutum . eka tee poblí vesnice stejného msta General Santos v zálivu Sarangani . Buayan má délku 64,17 km a povodí 1434 km². Jeho povodí je omezeno na východ pohoím Tangbulan, na jihovýchod pohoím Kioto, na západ pohoím Nopol Hills a na severozápad pohoím Quezon.

Od pramene, na severu obce Polomolok , tee Buayan východním smrem v rokli s tém svislými skalními stnami, po oputní rokle se spojuje s Malungonem, který má pramen na hoe Tangali, a mní smr toku na jih a pak tee v iroké pláni smrem k moi. Jeho hlavními pítoky jsou Kalaha, která má svj zdroj v pohoí Tangbulan, a Tinagakan, který má svj zdroj v Nopolských vrchech. Maribulan vychází z hor Kioto a spojuje se s Buayanem krátce ped jeho ústí v zátoce Sarangani, kdy siln prí, vylévá se z beh a také vlévá pímo do moe.

Individuální dkazy

  1. a b IJCA, viz webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Natalie Procházka

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Buayan (eka) se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Julius štěpánek

Článek o Buayan (eka) je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Aneta švec

Tento příspěvek na Buayan (eka) mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.