Bu-KarInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bu-Kar. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bu-Kar, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bu-Kar a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bu-Kar. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bu-Kar! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bu-Kar, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bu-Kar byla brazilská znaka automobil.

Historie znaky

Spolenost ze São Paula pevzala výrobu automobil z Chuves . Název znaky byl Bu-Kar . Výroba probíhala v 80. letech.

vozidla

Jediným modelem byl koárek VW . Vycházel z modelu Chuves, ale byl pepracován v nkterých detailech, jako jsou blatníky , svtlomety a boní prahy. Podvozek a motor nejsou explicitn vynesl, ale Chuves buggy mla vzduchem chlazený tyi - válec boxer motor od Volkswagen do Brasil a sklenného vlákna tlo . Otevené tlo nemlo ádné dvee. tyi pední svtlomety byly nápadné.

Facelift vedl ke sníeným boním prahm pro snazí nastupování a vystupování.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. a b c d e f g h i João F. Scharinger : Lexicar Brasil zu Bu-Kar (portugaltina, pístup dne 5. íjna 2016)
  2. João F. Scharinger : Lexicar Brasil zu Chuves (portugaltina, pístup dne 5. íjna 2016)

Opiniones de nuestros usuarios

Mario Janoušek

Konečně článek o Bu-Kar, který se snadno čte.

Max Danková

Pěkný článek z Bu-Kar.

Alice Dostal

V tomto příspěvku o Bu-Kar jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.