BuInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bu. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bu, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bu a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bu. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bu! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bu, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Aither nebo éteru ( starovké ecké Aithér ) je v ecké mytologii zosobnním horní nebe, který byl mylenka být sídlo svtla a boh.

V orfických chorálech je duí svta a ivlem veho ivota. A do archaické éry pevládala v eckém náboenství mylenka, e due stoupá do aitha, zatímco tlo klesá v Gaii .

mýtus

Podle Hesiodovy teogonie je synem Erebose a Nyxe a bratrem Hemery , jak je tomu v pípad Cicera .

V kosmogonii orfik je synem Chronose a Ananke a bratrem Chaosu a Erebose . Podle Orphic Argonautica of Chaos and Phanes . Chronos vynesl bezvtí a chaos. Chaos, prázdný prostor bez pevné pdy, a Aither se rozeli poté, co se objevil Phanes.

S Alkmanem , Callimachosem a Cicerem z nj vychází Uranos , s Aristofanem je otcem Nephelai (mraky).

V Hyginus pochází z Chaosu a je bratrem Erebose, Hemery a Nyx. Von Hemera je otcem Gaie , Uranose a Thalassy . Z Gaie je otcem daimones Dolor (bolest), Dolus , Ira (hnv), Luctus (smutek), Mendacium (le), Iusiurandum (písaha), Ultio (pomsta), Intemperantia (nestídmost), Altercatio (hádka) , Oblivio (Oblivion), Socordia (lenost), Timor (strach), Superbia (hrdost), Incestum (chtí) a Pugna (boj).

Ostrov Borysthenes (Beresan) v erném moi byl také nazýván Hagios Aitherios ( Svatý Aitherios ).

literatura

webové odkazy

Individuální dkazy

 1. Orphic Hymn 5
 2. ^ Radcliffe Guest Edmonds: Mýty o cest do podsvtí. S. 211.
 3. Hesiod , Theogony 124
 4. a b Cicero , De natura deorum 3.17
 5. Fragment 54 in: Otto Kern : Orphicorum Fragmenta.
 6. Orphic Argonautics 12
 7. Karl Kerényi : Mytologie ek. dtv 1997, s. 20 a s. 91 f.
 8. Otto Kern : Orphicorum fragmenta.
 9. Alkman , fragment 61
 10. Callimachus , fragment 498
 11. Aristophanes , Mraky 563
 12. a b Hyginus , Fabulae Praefatio

Opiniones de nuestros usuarios

Eliska červenka

Informace o proměnné Bu jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Klara Macková

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bu.

Viktor Dostál

Záznam o Bu pro mě byl velmi užitečný.

Marketa Zelenková

Děkuji za tento příspěvek na Bu, přesně to jsem potřeboval.