BTV (Bulharsko)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o BTV (Bulharsko). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o BTV (Bulharsko), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se BTV (Bulharsko) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o BTV (Bulharsko). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o BTV (Bulharsko)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o BTV (Bulharsko), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Ikona rádiové ve Infobox
BTV
Logo stanice
Televizní kanál
recepce Anténa , Astra
Rozliení obrazu ( Poloka chybí )
Zaátek penosu 1. ervna 2000
majitel bTV Media Group
jednatel firmy Pavel Stantchev
Programový editel Margarita Aleksandrová
Seznam televizních kanál
webová stránka

bTV ( bulharská ) je bulharská televizní stanice provozovaná spoleností bTV Media Group .

Djiny

bTV byla zaloena v roce 2000 jako první soukromý televizní vysíla v Bulharsku. Vysílání zaalo 1. ervna 2000. Televizní program lze pijímat pozemn i prostednictvím kabelu . Od roku 2011 lze bTV pijímat také prostednictvím satelitu.

Obsah programu je financován prostednictvím reklamy . Reklama trby za rok 2009 byly lv 150600000 a EBITA lv 64,5 milionu.

program

Poady Reality show Televizní seriál Situaní komedie Telenovelas
 • Pehlídka od Slawiho
 • láska bez hranic
 • Druhé Bulharsko - o emigrovaných Bulharech z celého svta
 • Bon Appetit - kuchaská show
 • Music Idol - bulharská verze American Idol
 • Survivor BG
 • Fermata

prameny

 1. a b DIGITAL fernsehen (ed.): SES Astra podepisuje smlouvu s východoevropským televizním gigantem CME . 15. prosince 2010 ( HTML [pístup 12. srpna 2012]).
 2. a b c bTV (Vyd.): O bTV . (Anglitina, HTML [pístup 12. srpna 2012]).
 3. bTV (ed.): Vicky Politova . (Anglitina, HTML [pístup 12. srpna 2012]). HTML ( Memento v originálu od 7. ervence 2012 do internetového archivu ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate.  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.btv.bg
 4. bTV (ed.): Apostol Pentchev . (Anglitina, HTML [pístup 12. srpna 2012]). HTML ( Memento na originálu z 28. kvtna 2012 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate.  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.btv.bg
 5. Uzavení vcné konené smlouvy . Na základ. In: Central European Media Enterprises (ed.): 8-K . ( HTML [pístup 12. srpna 2012]).

Opiniones de nuestros usuarios

Nella Bureš

Tento článek o BTV (Bulharsko) mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Albert Miková

Článek o BTV (Bulharsko) je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Lenka Nová

Toto je dobrý článek o BTV (Bulharsko). Poskytuje potřebné informace bez excesů.