BTR-90Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o BTR-90. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o BTR-90, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se BTR-90 a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o BTR-90. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o BTR-90! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o BTR-90, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BTR-90 ( GAZ-5923 )
BTR-90

BTR-90

Obecné vlastnosti
osádka 3 (velitel, idi, stelec)
plus 7 cestujících v místnosti posádky
délka 7,64 m
íka 3,20 m
výka 3,00 m
Rozmry 21,0 tuny
Brnní a výzbroj
Hlavní výzbroj 1 x 30 mm Shipunov 2A42 dlo
Sekundární výzbroj 1 × kulomet PKT ,
1 × granátomet AGS-17 Plamja ,
1 × protitanková raketa 9K113 bankrot
hbitost
ídit 6válcový peplovaný vzntový motor
510 koní
suspenze Torzní ty
Nejvyí rychlost 100 km / h
Výkon / hmotnost 24 hp / t
Rozsah 800 km

BTR-90 je obrnný transportér , který byl vyvinut v roce 1993 a poprvé pedstavila na veejnosti v roce 1994. BTR-90 je postaven ve strojírenském závod Arsamas , který patí do ruské skupiny GAZ .

technologie

Tento model ady BTR byl ve srovnání se svými pedchdci vyztuen pancíem. Vozidlo dostalo v ve obrnného transportéru BMP-2, vetn 30 mm výzbroje, a granátometu. Dlo je stabilizováno vodorovn i svisle a má cílovou výku 75 °. Krom toho lze nainstalovat protitankový systém úpadku , který roziuje bojový rádius na tyi kilometry. Na kadé stran ve jsou ti kouovody o prmru 81 mm. Schopnost pechodu píkopu je 2 metry, schopnost plhání 0,8 metru. BTR-90 umí plavat bez pípravy, s vodním paprskem dosahuje ve vod rychlosti 9 km / h. K dispozici je petlakový systém pro interiér vozidla a ochrana NBC .

Model dostal hydraulický pevod, síla se penáí na vechny tyi nápravy. Novinkou je, e penos síly na kola me probíhat odlin na kadé stran vozidla, co sniuje kruh otáení. ízení probíhá pes dv pední nápravy.

Pouze nkolik jeho kopií je v souasné dob ve výzbroji vojsk ruského ministerstva vnitra a ozbrojených sil Ukrajiny .

S modelem BTR-90M existuje výkonnjí verze, která dosud nebyla sériov vyrábna. Získala v BMP-3 a 100 mm kanón typu 2A70.

Bojová sada

Viz také

webové odkazy

Commons : BTR-90  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor


Opiniones de nuestros usuarios

Nicole Novak

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné BTR-90 napsáno, dává hodně důvěry.

Elena Danková

Pěkný článek z BTR-90.

Nicola Hájek

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o BTR-90, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.