BT arénaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o BT aréna. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o BT aréna, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se BT aréna a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o BT aréna. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o BT aréna! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o BT aréna, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BT Arena ( hláskování : BTarena a 2017 Sala Polivalent Klu , nmecký  víceúelový sál Klausenburg ) je víceúelová hala ve druhém nejvtím rumunském mst Cluj-Napoca (Klausenburg), Transylvania . Nabízí maximáln 10 000 míst.

Djiny

Hala, která byla slavnostn otevena v íjnu 2014, stála 16,5 milionu eur a nachází se v bezprostední blízkosti fotbalového stadionu Cluj Arena , kde hraje fotbalový klub Universitatea Cluj . Místem konání je domovem pánského basketbalového týmu a enské házené týmu v CS Universitatea Klu . Aréna je vhodná pro rzné sporty jako nap B. basketbal, házená, volejbal , tenis , box , gymnastika , smíená bojová umní a dalí kontaktní sporty. Hala má celkovou plochu 38 410 m² a nabízí podzemní parkovit se 443 místy. Hala je také vybavena systémem odvodu deové vody pro sociální zaízení. Pro pípravu teplé vody se pouívají slunení kolektory . Krom toho má fotovoltaický systém, který v pípad poteby zajiuje napájení. Pod stropem haly je zavena krychle s videem .

enský házenkáský turnaj Carpathian Cup zastavil v arén v letech 2015 a 2017. Ve Fed Cupu 2016 se v arén odehrál zápas prvního kola svtové skupiny mezi Rumunskem a eskou republikou . Rumuni podlehli 2: 3. V play-off hráli znovu v Sala Polivalent, tentokrát proti Nmecku , a prohráli 4: 1. O dva roky pozdji, ve Fed Cupu 2018 , byla hala pouita pro zápas mezi svtovou skupinou II proti Kanad (3: 1) a v play-off proti výcarsku (3: 1).

V dubnu se v hale konaly mistrovství Evropy v gymnastice 2017 . V srpnu tého roku se v Sala Polivalent konaly hry skupiny C mistrovství Evropy v basketbalu . Aréna byla pro akci zrekonstruována a rozíena. Ped rekonstrukcí mla hala 7227 míst pro basketbal, házenou a volejbal. S rozíením je nyní pro tyto sporty k dispozici 9 300 míst.

V íjnu 2017 se sponzorem sportovní haly stala Banca Transilvania se sídlem v Klui . Smlouva platí pt let a banka platí 600 000 eur. Nový název je BT Arena :

25. bezna 2018 se Rumunsko a Rusko (26:25) setkaly v kvalifikaci na Mistrovství Evropy v házené en 2018 . Rumunsko se pozdji kvalifikovalo jako vítz skupiny pro EM.

Krom sportu se koncerty konají také ve víceúelové hale.

webové odkazy

Commons : BT Arena  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. a b Datum tehnice. In: btarena.info. Citováno 19. ervence 2021 (rumunsky).
  2. Sala Polivalent din Cluj, cu Capacity extinsa la 9.300 de locuri, pipraveno pro Eurobasket2017. In: adevarul.ro. 12. srpna 2017, zpístupnno 19. ervence 2021 (rumunsky).
  3. ^ Sala Polivalent din Cluj-Napoca se va numi BT Arena as na cinci ani. Banca Transilvania va plti 600 000 eur. In: profit.ro. 17. íjna 2017, zpístupnno 19. ervence 2021 (rumunsky).
  4. Seznam koncert Sala Polivalent. In: setlist.fm. Citováno 19. ervence 2021 . a BT Arena. In: setlist.fm. Citováno 19. ervence 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Katarina Kohoutová

Děkuji. Pomohl mi článek o BT aréna.

Ivana Petrová

Tento záznam o BT aréna je velmi zajímavý.

Gabriel Zelenková

Tento záznam na BT aréna mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.