BSV RehdenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o BSV Rehden. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o BSV Rehden, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se BSV Rehden a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o BSV Rehden. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o BSV Rehden! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o BSV Rehden, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BSV Rehden (oficiáln: Ballsportverein Schwarz-Weiß Rehden eV ) je nmecký fotbalový klub v Rehden , který hraje v Regionalliga Nord . Sdruení bylo zaloeno v roce 1954. Domovskou arénou klubu je sportovní hit Waldsportstätten se 4 000 stáními a 350 místy k sezení. Stadion byl postaven v roce 2001 a pestavn v letech 2009 a 2012, aby sploval pokyny regionální ligy.

Djiny

Klub byl zaloen 37 lidmi z Rehdenu na zakládající schzi 21. ervna 1954 a zaal hrát s muským a mládenickým týmem. Ji v roce 1957 se tým mu stal mistrem v okresní tíd, a tak se dostal do okresní tídy. V srpnu 1977 se na sportovním hiti BSV Rehden odehrála hra mezi týmem Bundeswehru a tehdejím druholigovým VfL Osnabrück a klub zaznamenal nový rekord v návtvnosti více ne 1000 návtvník.

Klub dosáhl prvních úspch nad úrove okresu v 90. letech, kdy klub postoupil z okresní ligy do Dolnosaské ligy západ a bhem této doby tikrát vyhrál okresní pohár. V sezón 2009/10 se BSV Rehden dokázal kvalifikovat do jednostopé Oberligy a v sezón 2011/12 se klub dokonce dokázal kvalifikovat do nové ptistopové regionální ligy se tvrtým místem. Druhý tým klubu hraje okresní ligu v Hannoveru 1.

1. srpna 2013 byl podepsán Amerian Bryan Jordan , nejvtí pestup v historii klubu. Jordan je dvojnásobným vítzem MLS Cupu a odehrál 58 zápas v Major League Soccer za Los Angeles Galaxy . O tyi roky pozdji byli Rehdener zaazeni jako tetí zdola, ale zstali v regionální divizi 3. divize díky podpoe SV Meppen . O rok pozdji, s 15. místem v tabulce, následoval dalí sportovní sestup. Jeliko vak Eintracht Braunschweig sestoupil do tetí divize, musel jejich druhý tým sestoupit do horní divize a Rehden opt drel tídu.

Pohár DFB

V roce 2003 se tým kvalifikoval do prvního hlavního kola Pohár DFB 2003/04 , ve kterém podlehl 1: 5 s tehdejím bundesligovým klubem TSV 1860 Mnichov . Toto bylo první utkání klubu proti profesionálnímu týmu. O deset let pozdji se znovu kvalifikovali do soute DFB Cup . Tentokrát se setkali v prvním hlavním kole na FC Bayern München a ztratil na vyprodaném Bremer mostu v Osnabrücku s 0: 5. Pesthováním do finále státního poháru v roce 2014 se klub znovu kvalifikoval do poháru DFB. Zde nastoupili v prvním kole proti VfR Aalen a na penalty prohráli 3: 4.

Týmy

BSV je na mistrovství zastoupena temi muskými týmy. Krom prvního týmu v Regionalliga Nord hraje U-23 klubu ve 2. okresní tíd jin od okresu Diepholz a nový U-21 ve 3. okresní tíd jin od okresu Diepholz. Mláde je obsazena F a D mládeí a patí do BSV. Od C-mládee probíhá práce s mládeí ve sdruení pro rozvoj mládee Rehden-Wetschen-Diepholz (JFV RWD).

úspchy

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. b Historie BSV Rehden ( Memento v originálu od 10. února 2013 do webového archivu archive.today ) Info: archiv odkaz se vkládají automaticky a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.bsv-rehden.de
  2. Rehden je pro m velkou píleitostí In: Kreiszeitung , 1. srpna 2013 (rozhovor).
  3. Beckhamv kamarád pijde. In: Kreiszeitung , 1. srpna 2013.

Opiniones de nuestros usuarios

Miriam Přibylová

Děkuji. Pomohl mi článek o BSV Rehden.

Marian šulcová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o BSV Rehden.

Jan Beránková

Tento záznam o BSV Rehden je velmi zajímavý.

Petra Janda

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o BSV Rehden, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.