BSV 07 SchwenningenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o BSV 07 Schwenningen. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o BSV 07 Schwenningen, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se BSV 07 Schwenningen a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o BSV 07 Schwenningen. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o BSV 07 Schwenningen! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o BSV 07 Schwenningen, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BSV 07 Schwenningen je fotbalový klub z Villingen-Schwenningen, v Bádensku-Württembersku .

Djiny

FC 07 Schwenningen byl zaloen 1. prosince 1907 a FC Viktoria 08 Schwenningen následující rok . Tyto dva kluby se spojily v roce 1922 a vytvoily VfR Schwenningen .

Dalím pedchdcem klubu BSV 07 je SC Schwenningen , zaloený v roce 1925.

A do vypuknutí druhé svtové války zaznamenaly VfR Schwenningen i SC Schwenningen neustálý vzestupný trend, co se odrazilo ve skutenosti, e fotbalistm VfR se podailo postoupit do Gauligy Württemberg , v té dob nejvyí fotbalové tídy , v 1937 . Toto první období vak skonilo na dn tabulky sestupem.

Po druhé svtové válce byly vechny sportovní kluby spojenci rozputny. V roce 1946 byly vechny sportovní aktivity Schwenningenu spojeny v klubu VfL Schwenningen , vetn hokejist z Schwenningen ERC . Fotbalisté VfL hráli v letech 1946 a 1950 ve skupin jin od Oberliga Südwest . Poté se rozeli a VfR Schwenningen i SC Schwenningen se znovu osamostatnily.

V pováleném období oba týmy Schwenninger hrály v nejvyích amatérských ligách. VfR Schwenningen byl obvykle úspnjím týmem. Take VfR vyhrál v roce 1952 titul v ampiona nmecký Amateur , kdy ve finále v Ludwigshafenu se Cronenberger SC 5: tep dv brány. 24. ervna 1974 se kluby SC Schwenningen a VfR Schwenningen nakonec spojily a vytvoily BSV 07 Schwenningen .

Ve druhém roce po slouení s BSV 07 Schwenningen se klub zvýil na 2. Bundesligu , ale Schwenninger tam hrál pouze jednu sezónu. Ten rok, na konci své kariéry, vicemistr svta Helmut Haller také hrál za BSV, i kdy se zúastnil pouze dvou vystoupení. Po sestupu z druhé divize v roce 1977 a zmekané kvalifikaci pro Oberliga Baden-Württemberg , která byla zaloena v letech 1978/79, zaal sestup klubu, který vedl a k okresní lize . Tam BSV vyhrál ampionát v sezón 2008/09 a zvýil se tak na národní ligu sedmé tídy. BSV ale práv vynechal sestup, ale na konci 2010/11 mohl oslavit návrat do národní ligy. Po opakovaném dojídní mezi regionální a regionální ligou, po sestupu z regionální ligy v roce 2017, znovu hráli regionální ligu. V roce 2019 byli dokonce zaazeni do okresní ligy A.

úspchy

  • 1952 - nmecký amatérský ampion jako VfR Schwenningen
  • 1960 - WFV-Pokal zvítzil jako VfR Schwenningen
  • 1976 - mistr ligy Schwarzwald-Bodensee a postup do 2. Bundesligy

Známí hrái

Ligová píslunost

  • VfR Schwenningen
Gauliga Württemberg 1937/38
  • BSV Schwenningen
Amatérská liga erný les-Bodensee (3. liga) 1974 / 751975/76, 1977/78
2. liga jih 1976/77

Individuální dkazy

  1. www.weltfussball.de: Helmut Haller

Opiniones de nuestros usuarios

Ester Smejkal

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o BSV 07 Schwenningen, ale moc se mi líbil.

Richard Nemcová

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o BSV 07 Schwenningen, je to velmi dobrá volba.

Michaela Pavlíček

Skvělý objev tohoto článku o BSV 07 Schwenningen a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Ivona Richter

Tento článek o BSV 07 Schwenningen mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Josefina červenka

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o BSV 07 Schwenningen.