BSP-12Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o BSP-12. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o BSP-12, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se BSP-12 a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o BSP-12. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o BSP-12! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o BSP-12, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BSP-12
Výrobce VEB Microelectronics "Karl Marx" Erfurt
Typ Mikropoíta
vydání 1988
procesor UB8840M
pam s náhodným pístupem 4 kB RAM
grafický 416 × 576 pixel, 64 úrovní edé
Zvuk Bzuák
Disk kazeta
operaní systém

BSP-12 ( B ILD sp systém Eicher -12 ) byl poíta , který byl speciáln pouívá pro penos a zpracování obrazu. Dokázal digitalizovat jednotlivé obrázky ze zdroje videa, pidávat k nim text, oezávat je, ukládat a naítat na kazetu a odesílat a pijímat pomocí modemu.

Hardware

Systém se skládá z procesorové jednotky LWE12 , monitoru, kamery, klávesnice, datové sady a modemu . Pro tuto dobu byla k dispozici velkorysá videopam 256 kB . Operaní systém byl na dvou ROM. Soubory lze penáet s 1200 nebo 2400 Bd . Penos celého obrazu trval asi 24 minut, komprimovaný pouze 8 minut Celá technologie byla umístna na dvou deskách s plonými spoji.

Pouzdro a klávesnice jsou identické s malým poítaem KC 85/3 .

servis

Ovládá se výhradn pomocí klávesnice.

Knoflík: Funkce:
F1 Digitalizovat
F2 Poslat
F3 Dostávat
F4 Úpravy textu
F6 Pepíná mezi uloeným obrázkem a fotoaparátem
F7 Prhledná
F8 zachránit
F9 zatíení

Tlaítko F5nebylo pouito.

aplikace

Nejvtími kupci pravdpodobn byli ministerstvo pro státní bezpenost a Deutsche Reichsbahn . Soukromí zákazníci si nemohli systém koupit.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. robotrontechnik.de
  2. robotrontechnik.de

Opiniones de nuestros usuarios

Svetlana Novotná

Děkuji. Pomohl mi článek o BSP-12.

Ingrid Musil

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o BSP-12.

Alena Pavelková

Tento záznam na BSP-12 mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Radka Krausová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o BSP-12 se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.