BSFZ arénaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o BSFZ aréna. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o BSFZ aréna, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se BSFZ aréna a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o BSFZ aréna. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o BSFZ aréna! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o BSFZ aréna, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

BSFZ-Arena (také Bundesstadion Südstadt ) je fotbalový stadion v rakouském trhu msto Maria Enzersdorf ve stavu Dolního Rakouska . Je to domácí pda fotbalového klubu FC Admira Wacker Mödling . Zaízení nabízí 10 600 míst a nachází se v jednom z rakouských spolkových stedisek sportu a volného asu (BSFZ).

píbh

Fotbalový stadion nabídl kolem 12 000 lidí a byl postaven v letech 1965 a 1967. V roce 1970 hostil stadion rekord, kdy finále finále ÖFB Cupu mezi FC Wacker Innsbruck a Linz ASK , které Innsbruck vyhrál 1: 0, navtívilo pouze 1 800 divák .

Klub pedchdc VfB Admira Wacker Mödling , SK Admira Vienna , pvodn sídlil na stadionu Leopolda Stroha v Jedlese na Hopfengasse . Bývalý sponzor sdruení NEWAG / NIOGAS, pedchdce dolnorakouského dodavatele energie EVN , se rozhodl pemístit sdruení ze severu Vídn do Maria Enzersdorf v Dolním Rakousku na jihu msta. Na tomto míst byl také umístn sám sponzor. Na sousedním pozemku nechal postavit nový stadión Admira Südstadt. Klub hrál a do výstavby nového stadionu v Südstadtu v Maria Enzersdorf v Hopfengasse a poté, co se pesthoval v roce 1966, byl klub pedán Floridsdorfer AC , který tam hraje své domácí zápasy dodnes.

Admira se poprvé pesthovala na podzimní sezónu 1966 na stadion Mödling , domov VfB Mödling , protoe nový stadion Südstadt byl dokonen a se zpodním. Otevení nového federálního stadionu v Südstadtu se konen uskutenilo 4. bezna 1967 mistrovským zápasem Admira Energie proti FC Wacker Innsbruck , který domácí tým vyhrál 3: 1. Útoník Admiry Wilhelm "Willy" Kreuz vstelil první gól na novém stadionu .

Pro arénu jsou charakteristické travnaté kopce za branami. I zde mly být postaveny tribuny, které nakonec nebyly kvli nedostatku penz postaveny.

Po 41 letech byl stadion Südstadt v lét 2008 pejmenován. V letech 2008 a 2013 se jí íkalo Trenkwalder Arena. Významné renovace probhly v íjnu 2008. Mimo jiné byl kompletn obnoven systém svtlomet. Nová televizní v naproti hlavní tribun poskytuje atraktivnjí televizní obraz od roku 2009.

Na jae roku 2013 se sdruení dohodlo se spolkovou zemí Dolní Rakousko a federálním sportovním centrem na financování opatení nezbytných adaptaních opatení tetí stranou. Na trávníku na severu stadionu má být mimo jiné postavena nová tribuna pro fankluby týmu.

V srpnu 2013 bylo oznámeno pejmenování stadionu v BSFZ-Arena. V lét 2016 byla hrací plocha vybavena podlahovým vytápním .

Dne 28. ervence 2016, se reflektory selhal nkolikrát bhem utkání mezi Admira Wacker Mödling a FC Slovan Liberec v rámci kvalifikace na UEFA Europa League . Mí odpoíval asi 45 minut.

V únoru 2020 prodlouila FC Admira Wacker Mödling nájemní smlouvu na stadion, která trvala do roku 2023, do roku 2043.

Viz také

webové odkazy

Commons : BSFZ-Arena  - sbírka obrázk

Individuální dkazy

  1. ^ Stadion. In: flyeralarmadmira.at/. FC Admira Wacker Mödling , pístup dne 21. února 2020 .
  2. Admira-Heimstätte se nyní nazývá BSFZ-Arena. In: krone.at. 14. srpna 2013, zpístupnno 21. února 2020 .
  3. Temný veer v jiní ásti msta. In: sport.orf.at. Österreichischer Rundfunk , 29. ervence 2016, zpístupnno 21. února 2020 .
  4. Admira v BSFZ-arén do roku 2043. In: stadionwelt.de. 12. února 2020, zpístupnno 21. února 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Adolf Blažek

Skvělý objev tohoto článku o BSFZ aréna a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Tereza Veselá

Pěkný článek z BSFZ aréna.

Silvie Volf

Potřeboval jsem najít něco jiného o BSFZ aréna, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z BSFZ aréna se mi líbil.

Lubomir Stehlíková

Informace o proměnné BSFZ aréna jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.