BschedugchablInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bschedugchabl. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bschedugchabl, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bschedugchabl a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bschedugchabl. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bschedugchabl! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bschedugchabl, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Vesnice
Bschedugchabl
Federální okres Jiní Rusko
republika Adygea
Rajon Krasnogwardeiski
asové pásmo UTC + 3
Poznávací znaka 01
OKATO 79218 825 002
Geografická poloha
Souadnice 44 ° 58 '  N , 39 ° 42'  E
Bschedugchabl (evropské Rusko)
ervená pog.svg
Poloha v západní ásti Ruska
Bschedugchabl (Republika Adygea)
ervená pog.svg
Umístní v Adygea

ablona: Umístní Infoboxu v Rusku / údrba / data

Bschedugchabl ( rusky ) je vesnice (aul) v jiním Rusku . Patí do Adygeji a má 1069 obyvatel (stav z roku 2019). Ve vesnici je 16 ulic.

zempis

Obec se nachází na pravém behu eky Beloja, 20 km jihovýchodn od vesnice Krasnogwardeiskoje.

Individuální dkazy

  1. a

Opiniones de nuestros usuarios

Nela Toman

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bschedugchabl.

Aneta Holý

Tento příspěvek na Bschedugchabl mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Viera Pešek

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bschedugchabl.