BrziceInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Brzice. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Brzice, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Brzice a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Brzice. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Brzice! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Brzice, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Brzice
Brzický znak
Brzice (eská republika)
Paíský plán ukazatel b jms.svg
Základní data
Stát : eská republikaeská republika eská republika
Region : Královéhradecký kraj
Okres : Potom
Oblast : 1046 ha
Zempisná poloha : 50 ° 27 '  N , 15 ° 57'  E
Výka: 429  m nm
Obyvatelé : 240 (1. ledna 2019)
PS : 552 05 - 552 12
provoz
Ulice: Chvalkovice - Hajnice
struktura
Postavení: místní komunita
Okresy: 5
správa
Starosta : Jaroslav árský (od roku 2007)
Adresa: Brzice 20
552 05 Hoiky
íslo obce: 573931

Brzice ( nmecky  Brösel ) je mení obec v eské republice . Nachází se deset kilometr východn od Dvr Králové nad Labem a patí do Okresu Náchod .

zempis

Brzice se nacházejí na jihovýchod Královského lesa na náhorní ploin mezi údolími Bluky a Válovického potoka .

Sousední msta jsou Proruby a Komárov na severu, Mezileí na severovýchod, Chlístov na východ, Koniny, Nový Dvr a Újezdec na jihovýchod, ár, Dolní líbek a Výhled na jihu, Kopaniny a Horní líbek na jihozápad, Harcov a Kladrubyí na západ a Badrubyí a Vyhnánov na severozápad.

píbh

Obec Brzy byla poprvé zmínna v listinách roku 1422, jejím majitelem byl v té dob rytí Myslibor z Brzic. Pozdji se toto místo stalo souástí panství Smiice . V 16. století byly Brzice opt samostatným venkovským statkem, který byl k hoinvickému panství pidán kolem roku 1650 .

První kolní lokace byla Proruby. Vesnická kola tam byla zpoátku ist esky mluvící, pozdji se vyuovalo v eské a nmecké tíd. Od roku 1829 byl dm v Brzicích vyuíván jako kola.

Po zruení patrimoniálního Brzice stala samostatnou obcí v roce 1850, na které osady Blu, Grund, Harcov a ár patil. V roce 1881 byla postavena nová kolní budova.

Mezi lety 1938 a 1945 zde vedla hranice mezi Nmeckou íí a Protektorátem echy a Morava . Zatímco Brösel patil k protektorátu, Komarow a Prorub byli v nmeckém okrese Trautenau .

V prbhu územní reformy z roku 1960 byla zalenna místa Komárov, líbek a Proruby.

Místní rozdlení

Obec Brzice se skládá z okres Blu ( Belaun ), Brzice ( Brösel ), Komárov ( Komarow ), Proruby ( Prorub ) a ár ( Brand ) a lokalit Harcov ( Harzhof ) a líbek ( Grund ).

webové odkazy

Commons : Brzice  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. eský statistický úad - Poet obyvatel eských obcí k 1. lednu 2019 (PDF; 7,4 MiB)

Opiniones de nuestros usuarios

Vladislav Fiala

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Brzice.

Alice Jeřábková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Brzice, ale moc se mi líbil.

Josef Novotná

Informace poskytnuté o proměnné Brzice jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Ivana Prokop

Informace o proměnné Brzice jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.