Bryum alpinumInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryum alpinum. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryum alpinum, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryum alpinum a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryum alpinum. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryum alpinum! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryum alpinum, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryum alpinum
Bryum alpinum (a, 145442-481401) 0108.JPG

Bryum alpinum

Systematika
Tída : Bryopsida
Podtída : Bryidae
Objednávka : Bryales
Rodina : Bryaceae
ánr : Bryum
Typ : Bryum alpinum
Odborný název
Bryum alpinum
S.

Bryum alpinum je mech z rodu hruní ( Bryum ).

funkce

Tento druh tvoí nápadn zlatozelené nebo lesklé tmav ervené poltáky, které jsou vysoké a 4 cm. Letáky jsou kopinaté a nemají ádné ohraniení. ebro koní ped nebo v iroko kopinatém konci listu. V horní polovin listu jsou buky protáhlé kosotverené, ve spodní polovin krátké obdélníkové a naervenalé.

Tobolka je hrukovitého tvaru, ervená a kývne. Stojí na set, která je také ervená .

Výskyt

Tento druh pochází z Evropy, Severní Ameriky, Afriky a Asie. Roste na vlhkých skalách v horách bez vápna. Také se velmi zídka vyskytuje v níinách, zde na mokrém písku.

podprné dokumenty

webové odkazy

Commons : Bryum alpinum  - album s obrázky, videi a zvukovými soubory

Opiniones de nuestros usuarios

Boris Vlk

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryum alpinum napsáno, dává hodně důvěry.

Jozef Kopecký

V tomto příspěvku o Bryum alpinum jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Vladimir Hanusová

Konečně článek o Bryum alpinum, který se snadno čte.

Michael Straka

Informace poskytnuté o proměnné Bryum alpinum jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.