Bryson DeChambeauInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryson DeChambeau. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryson DeChambeau, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryson DeChambeau a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryson DeChambeau. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryson DeChambeau! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryson DeChambeau, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryson DeChambeau
Bryson DeChambeau na akci Arnold Palmer Invitational 2020
Personál
Národ: Spojené státy
Pezdívka: Vdec
Údaje o kariée
Profesionální od: 2016
Aktuální prohlídka: PGA Tour
PGA European Tour
Vítzství na turnaji: 10
Hlavní výhry : 1

Bryson James Aldrich DeChambeau (narozený 16. záí 1993 v Modesto , Kalifornie ) je americký profesionální golfista . Jeho zatím nejvtím úspchem bylo vítzství na US Open 2020.

Kariéra

DeChambeau debutoval amatérsky na PGA Tour v lét 2015 . Od jara 2016 je na turné jako profesionální golfista. V roce 2017 získal svj první titul na John Deere Classic. Jako amatér byl DeChambeau teprve pátým hráem, který bhem jednoho roku vyhrál mistrovství NCAA Division I a US Amateur Open. Díky vítzství na US Open 2020 byl také teprve tetím hráem, který vyhrál tyto ti ampionáty po Jacku Nicklausovi a Tigerovi Woodsovi , a estým hráem, který vyhrál americký amatér i US Open.

Styl hry

DeChambeau je známý svým analytickým pístupem ke sportu a pezdívalo se mu ílený vdec. Jeho golfové hole byly speciáln navreny podle jeho specifikací a vechny mají stejnou délku hídele. Krom toho jsou rukojeti silnjí ne konvenní golfové hole a podkroví jeho ovladae je ploí. V roce 2020, bhem prvního uzamení ásti na corona pandemie , trénoval sám 20 kilogram svalové hmoty a zmnil svj vih, co vedlo k výraznému zvýení jeho dostel. DeChambeau byl nejvzdálenjím odpalitm turnaje PGA Tour 2020 s prmrnou délkou 337,8 yard (asi 309 metr)) k vítzství.

PGA Tour vyhrává (8)

  • 2017: John Deere Classic
  • 2018: Memorial Tournament, The Northern Trust, Dell Technologies Championship, Shriners Hospitals for Children Open
  • 2020: Rocket Mortgage Classic, US Open
  • 2021: Arnold Palmer Invitational

Hlavní mistrovství jsou vyznaena tun .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Kdo je kdo: Bryson DeChambeau. Získaný 13. bezna 2021 .
  2. ^ A b Will Gray: Bryson DeChambeau se plaví na US Open a získává první hlavní titul. golfchannel.com, 20. záí 2020, pístup 13. bezna 2021 .
  3. Wolfgang Scheffler: Tlumi pro Bryson DeChambeau: Golfový svalovec a smrtelný hích. faz.net, 11. bezna 2021, pístup 13. bezna 2021 .
  4. Gerald Kleffmann: Pipomíná Hulka. 3. ervence 2020, pístup 13. bezna 2021 .
  5. Profesionální golfisté s nejdelí prmrnou dojezdovou vzdáleností na turné PGA v roce 2020. Listopad 2020, pístup 13. bezna 2021 (anglicky).
  6. Johannes Oberlin: 8. vítzství na PGA Tour pro Bryson DeChambeau! 8. bezna 2021, pístup 13. bezna 2021 .

Opiniones de nuestros usuarios

Andrej Machová

Záznam o Bryson DeChambeau pro mě byl velmi užitečný.

Radim Nováková

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bryson DeChambeau mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bryson DeChambeau, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bryson DeChambeau zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Max Blahová

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Bryson DeChambeau, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Marika Klíma

Děkuji za tento příspěvek na Bryson DeChambeau, přesně to jsem potřeboval.