Bryshon NellumInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryshon Nellum. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryshon Nellum, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryshon Nellum a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryshon Nellum. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryshon Nellum! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryshon Nellum, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryshon Nellum (narozen 1. kvtna 1989 v Los Angeles , Kalifornie ) je americký sprinter, který se specializuje na bh na 400 metr .

V roce 2007 se stal panamerickým juniorským ampionem. V roce 2009 byl nyní, student na University of Southern California , tikrát stelen do nohou bhem výstelu . Tyto stelné rány musely být oeteny ti operace a lékai mu ádnou nadji na návrat do horní ásti svta. S trplivostí a houevnatostí se mu vak podailo v roce 2012 skonit na tetím míst v eliminaci USA na olympiádu v Londýn . V souti jednotlivc se dostal do semifinále, v tafet 4 na 400 metr získal bronz s týmem USA a na závrený ceremoniál byl zvolen atletem týmu USA.

V roce 2013 se stal mistrem NCAA v posledním roníku na univerzit . V roce 2015 získal zlatou medaili s americkou tafetou na mistrovství svta v Pekingu .

Osobní bests

webové odkazy

Poznámky pod arou

  1. ^ Oficiální atletická stránka University of Southern California: Bryshon Nellum Bio
  2. Esmeralda Bermudez a Rong-gong Lin II: USC standout sprinter výstel do nohou . In: Los Angeles Times . 2. listopadu 2008
  3. Melissa Rohlin: Bryshon Nellum z USC je po zranní zpt na správné cest . In: Los Angeles Times . 13. kvtna 2010
  4. Team USA: Bryshon Nellum vybrán jako nositel vlajky závreného ceremoniálu pro americký olympijský tým 2012 . 10. srpna 2012

Opiniones de nuestros usuarios

Tomas špaček

Informace poskytnuté o proměnné Bryshon Nellum jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Ivana Fiala

Tento příspěvek na Bryshon Nellum mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Iveta Pavlíček

Skvělý objev tohoto článku o Bryshon Nellum a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Nicola Procházka

Tento záznam o Bryshon Nellum bylo přesně to, co jsem chtěl najít.