Bryony PageInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryony Page. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryony Page, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryony Page a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryony Page. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryony Page! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryony Page, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryony Kate Frances Page (narozena 10. prosince 1990 v Crewe ) je britská trampolínová gymnastka .

Page zaala s trampolínovou gymnastikou v devíti letech a v roce 2010 debutovala na mezinárodní scén. S britským týmem získala stíbrnou medaili na mistrovství svta 2011 v Birminghamu a o dva roky pozdji se s nimi stala poprvé svtovou ampionkou v Sofii . V roce 2016 se zúastnila olympijských her v Riu de Janeiru , kde se kvalifikovala na sedmé místo v kvalifikaci na finále . Tam skonila druhá a získala stíbrnou medaili. Na olympijských hrách 2020 v Tokiu získala bronz za íankou Zhu Xueying a Liu Linglingem .

Vystudovala University of Sheffield s mírou v biologii v roce 2015 .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Ian Prior: Bryony Page získává stíbro a první britskou medaili v olympijském trampolín. In: theguardian.com. The Guardian , 12. srpna 2016, pístup 19. dubna 2017 .
  2. Absolventi olympijských medailí. In: sheffield.ac.uk. University of Sheffield , 19. srpna 2016, pístup 19. dubna 2017 .

Opiniones de nuestros usuarios

Marian šimek

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bryony Page mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bryony Page, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bryony Page zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Jaromir Sedlák

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryony Page napsáno, dává hodně důvěry.

Svetlana Málek

Článek o Bryony Page je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Radek Hájek

Konečně článek o Bryony Page, který se snadno čte.

Pavel Moravcová

Tento záznam o Bryony Page je velmi zajímavý.