Bryon WilsonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryon Wilson. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryon Wilson, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryon Wilson a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryon Wilson. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryon Wilson! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryon Wilson, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryon Wilson (narozen 7. dubna 1988 ) je americký freestylový lya . Získal bronzovou medaili na magnáty na zimních olympijských hrách 2010 . Poprvé odstartoval svtový pohár FIS 24. února 2007 a dosud dosáhl ty umístní na stupních vítz.

úspchy

Olympijské hry

Mistrovství svta

  • Voss 2013 : 10. magnáti, 31. duální magnáti

Svtový pohár

Dalí úspchy

  • Juniorský mistr svta 2007 z Mogul
  • Americký ampion z roku 2009

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Stanislava David

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Bryon Wilson.

Vera Horák

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bryon Wilson.