Brynolf AlgotssonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Brynolf Algotsson. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Brynolf Algotsson, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Brynolf Algotsson a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Brynolf Algotsson. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Brynolf Algotsson! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Brynolf Algotsson, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Brynolf Algotsson , Latinized Brynolphus (* kolem 1240; February 6, 1317 v Skara , védsko ) byl védský duchovní a od roku 1267 do roku 1317 biskup z Skara. V roce 1492 byl vysvcen ímskokatolickou církví .

ivot

Ped relativn malým vkem byl vzdláván v Paíi. Bhem jeho funkního období dolo ke sporm se védským králem Magnusem I. , ale ty byly nakonec urovnány. Jako autor mu jsou tradin piazeny tyi historie (= rýmující se dstojníci), pt hymn a, i kdy nezajitný, báse o Nikolausovi von Linköping. íká se o nm, e je autorkou Officien of Saint Eskil , Heleny von Skövde , Siegfried . Dnení hrad Läckö u jezera Vänern se údajn vrací k systému, který postavil v roce 1298.

Jeho svatoeení probhlo peván na naléhání Erika XIII.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Kritika zdroje viz Ingmar Milveden: Kritika Neue Funde zur Brynolphus. (PDF) V: STM. 1972, pp 5-50. , Archivovat od originálu dne 27. záí 2007 ; zpístupnno 11. ledna 2018 .
pedchdce Kancelá nástupce
Erik I. Biskup ze
Skary 1267-1317
Bengt III. Johansson

Opiniones de nuestros usuarios

Laura Jandová

Pěkný článek z Brynolf Algotsson.

Richard Petrová

Skvělý příspěvek o Brynolf Algotsson.

Natalie Mareš

Toto je dobrý článek o Brynolf Algotsson. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Ondrej Havelka

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Brynolf Algotsson se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Ingrid Dostal

Toto je dobrý článek o Brynolf Algotsson. Poskytuje potřebné informace bez excesů.