Brynmor JonesInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Brynmor Jones. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Brynmor Jones, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Brynmor Jones a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Brynmor Jones. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Brynmor Jones! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Brynmor Jones, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Brynmor Jones je britský dirigent .

ivot

Jones dirigoval irokou kálu sborových, orchestrálních a operních repertoár na mnoha evropských místech. V letech 1972 a 1976 psobil jako hudební editel sboru a orchestru Corelli, Seren Orchestra, Choral Society Christchurch a muského pveckého sboru Gwalia ve Velké Británii. Brynmor Jones ije v Berlín od roku 1977. V roce 1978 zaloil Berlin Arts Company. Byl zodpovdný za design programu a dirigoval nkolik koncertních seriál se souasnou hudbou. V roce 1981 se stal hudebním editelem Berlínské komorní opery . Od roku 1994 dolo k nahrávací smlouv s Deutsche Schallplatten.

V posledních deseti letech dirigoval koncerty, rozhlasové vysílání a zvukové nahrávky se soubory Scharoun Ensemble , RIAS Chamber Choir , Radio Symphony Orchestra NDR Hannover , Berlin Symphonic Film Orchestra , East Hungarian Philharmonic Orchestra, London Symphony Orchestra , Athelas Sinfonietta Copenhagen, Státním orchestrem Rheinische Philharmonie a Berlínská komorní opera.

V letech 1996 a 2002 byl Brynmor Jones umleckým editelem Berlínské komorní opery. Jako skladatel se Brynmor Jones specializuje na klasické filmové bodování pro kino a televizní filmy s drazem na velké orchestrální aranmá. Sloil filmové partitury pro rzné televizní stanice, vetn ARD , ZDF , RTL , Arte , Discovery Channel , Time Warner a aranoval hudbu pro Shapiro a Carolco v USA.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Vanda Martinková

Záznam o Brynmor Jones pro mě byl velmi užitečný.

Sylvie Liška

Tento příspěvek na Brynmor Jones mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Veronika Kratochvil

Toto je dobrý článek o Brynmor Jones. Poskytuje potřebné informace bez excesů.