Bryne StadiumInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryne Stadium. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryne Stadium, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryne Stadium a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryne Stadium. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryne Stadium! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryne Stadium, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Stadium Bryne ( norský : Bryne Stadium ) je stadion v norském mst Bryne . Je domovem a majetkem fotbalového klubu Bryne FK .

Stadion má kapacitu 10 133 divák s 2 633 místy k sezení. Byl postaven v roce 1946 a tribuna byla pidána v roce 1977. Hit z pírodní trávy mí 105 × 67 metr.

V roce 2005 zaalo plánování nového stadionu s názvem Jæren Arena . Z dvodu vysokých náklad byl stavební projekt v roce 2008 zruen.

Individuální dkazy

  1. fussballtempel.net: Seznam norských stadion ( vzpomínka na originál ze dne 2. ervence 2011 v internetovém archivu ) Info: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.fussballtempel.net
  2. nrksport.no: Jæren Arena by od 16. ledna 2007 mla stát 150 milion NOK (norských)
  3. nrk.no: Z lánku Jæren Arena (norský) ze dne 23. kvtna 2008
  4. Poet aftenbladet.no: Renovace místo nové budovy ( Memento v originálu od 24. ervna 2008 do internetového archivu ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. (Norský) lánek ze dne 4. ervna 2008 @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.aftenbladet.no

Opiniones de nuestros usuarios

Nicole Zelenka

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryne Stadium napsáno, dává hodně důvěry.

Gustav Linhartová

Tento záznam na Bryne Stadium mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.