Bryndum SognInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryndum Sogn. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryndum Sogn, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryndum Sogn a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryndum Sogn. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryndum Sogn! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryndum Sogn, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryndum
Erb chybí
Pomoc na erbu
Bryndum (Dánsko)
Bryndum
Bryndum
Základní data
Stát : DánskoDánsko Dánsko
Region : Syddanmark
Obec
(od roku 2007) :
Esbjerg
Souadnice : 55 ° 32 '  severní íky , 8 ° 29'  východní délky
Poet obyvatel :
(2020)
2683
PS : 6715 Esbjerg N.
Umístní Bryndum Sogn v obci Esbjerg
Umístní Bryndum Sogn v obci Esbjerg

Bryndum Sogn je farní obec ( dánská : Sogn ) v jiním Dánsku . Do roku 1970 patila k Harde Skast Herred v tehdejím Ribe Office , poté do Esbjergu v rozíené Ribe Office , která byla slouena do nové Esbjergské obce v Syddanmarkském regionu 1. ledna 2007 jako souást komunální reformy .

2683 obyvatel ije ve farnosti, 528 z nich se ve farnosti Bryndum a 1734 v Tarp , jeho souástí je statisticky i Esbjerg je okres Kjersing. (K 1. lednu 2020). Kostel "Bryndum Kirke" se nachází ve farnosti.

V roce 1983 se farnost Gjesing Sogn odtpila od Bryndum Sogn.

Sousední komunity jsou na východ Vester Nebel a Skads , na jihu Kvaglund , na západ Guldager a Gjesing a v oblasti obce Varde na severozápad Alslev .

Individuální dkazy

  1. a b Statistiky Banky -> Befolkning og valg -> KM1: Befolkningen 1. ledna, 1. dubna, 1. ervence a 1. íjna, take og folkekirkemedlemsskab (dánsky)
  2. Statistické banky -> Befolkning og valg -> BY1: Folketal 1. ledna po byområde, ole og køn (dánsky)

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Nikolas Fialová

V tomto příspěvku o Bryndum Sogn jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Sebastian Stejskalová

Skvělý objev tohoto článku o Bryndum Sogn a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Zdenka Staňková

Informace poskytnuté o proměnné Bryndum Sogn jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Pavla Vaněk

Pěkný článek z Bryndum Sogn.