Bryna ProductionsInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryna Productions. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryna Productions, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryna Productions a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryna Productions. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryna Productions! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryna Productions, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryna Productions Inc. , díve The Bryna Company , byla filmová produkní spolenost zaloená v roce 1956 Kirkem Douglasem se sídlem v Beverly Hills v Kalifornii . Bylo pojmenováno po Douglasov matce Bryn Demsky. Spolenost v letech 1955 a 1986 vyrobila celkem 19 film a spolu s dceinou spoleností Joel Productions dalích est film.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Wysk Company Profile for The Bryna Company , www.wysk.com, accessed 22. ervna 2014. Archive ( 22. ervna 2014 memento on WebCite ).
  2. ^ Anthony Slide : Nový historický slovník amerického filmového prmyslu . Routledge, 2014, ISBN 9781135925543 . Stránka 28.
  3. Kirk Douglas a Bryna Productions ( Memento na originálu z 23. února 2015 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyly kontrolovány. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. na webu Wisconsin Center for Film and Television Research @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / old.wcftr.commarts.wisc.edu

Opiniones de nuestros usuarios

Vaclav Dostal

Pěkný článek z Bryna Productions.

Karolina Přibyl

Stránka se mi líbí a článek o Bryna Productions je ten, který jsem hledal.

Vanda Moravec

Tento článek o Bryna Productions mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Sona Horáková

Děkuji za tento příspěvek na Bryna Productions, přesně to jsem potřeboval.