Bryn VaileInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryn Vaile. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryn Vaile, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryn Vaile a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryn Vaile. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryn Vaile! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryn Vaile, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Medailový stl Bryna Vaileho

plachtní

Spojené královstvíSpojené království Spojené království
Olympijské hry
zlato Soul 1988 hvzda

Philip Bryn Vaile , MBE (narozen 16. srpna 1956 v Londýn ) je bývalý britský námoník .

úspchy

Bryn Vaile se zúastnil olympijských her 1988 v Soulu s Michaelem McIntyrem ve tíd lodí Star . Se dvma vítzstvími v celkem sedmi závodech a celkovým potem 45,7 bod dokonili regatu s náskokem 2,3 bodu ped Ameriany Markem Reynoldsem a Halem Haenelem , stejn jako brazilskými Nelsonem Falcão a Torbenem Izraelem , co z nich udlalo olympijských vítz .

Za svj olympijský úspch on byl dlán len do ádu britského impéria . Vaile je vdaná a má dv dti.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Regina šťastný

Tento článek o Bryn Vaile mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Petr Tesař

Tento příspěvek na Bryn Vaile mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.