BryliwkaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryliwka. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryliwka, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryliwka a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryliwka. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryliwka! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryliwka, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryliwka ( ukrajinsky ; rusky Briljowka ) je mstská osada v ukrajinské oblasti Cherson s piblin 4300 obyvateli (2014).

Bryliwka byla zaloena v roce 1945 a v roce 1964 získala status osídlení mstského typu. Obec je správním stediskem stejnojmenné sídelní rady s rozlohou 36 1114 km² na jihu Oleschky Rajon , její souástí je také vesnice Myrne ( ) s piblin 480 obyvateli.

Bryliwka se nachází na elezniní trati Cherson Kertsch 51 km jihovýchodn od Rajonzentrum Oleschky a 64 km jihovýchodn od Oblasthauptstadt Kherson poblí dálnice M 17 . Na severozápad od vesnice leí vesnice Welyki Kopani a na severu je poutní oblast Oleschky-Sande .

Individuální dkazy

  1. Údaje o potu obyvatel ukrajinských lokalit na webu pop-stat.mashke.org, pístup k 31. ervenci 2015

Opiniones de nuestros usuarios

Gabriela Kolářová

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bryliwka, je to velmi dobrá volba.

Samuel Benda

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bryliwka.

Lubomir Prokopová

Toto je dobrý článek o Bryliwka. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Marika Sedláková

Tento příspěvek na Bryliwka mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.