BrygosInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Brygos. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Brygos, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Brygos a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Brygos. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Brygos! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Brygos, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Brygos byl ecký hrní a asi 490-470 ped naím letopotem. Psobí v Aténách .

Paris, Cabinet des Médailles: Dionýsos a Satyre na váze namalované Brygosovým malíem; kolem 480 ped naím letopotem Chr.

Brygos byl znám jako prvotídní keramiká a peilo z nj pes 200 keramických pedmt, vtinou mís.

Známý malí váz pracoval v keramické díln Brygos, který se po workshopu nazývá Brygos malí . Patí do skupiny nejvýznamnjích malí váz na podkroví ve stylu ervené postavy.

Slavná díla:

literatura

  • Ingeborg Scheibler : Umní ecké keramiky. Výroba, obchod a pouití staroitných hlinných nádob . 2. pepracované a rozíené vydání. CH Beck, Mnichov 1995, ISBN 3-406-39307-1 , ( Beckova archeologická knihovna ).

webové odkazy

Commons : Brygos  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Juraj Pavelka

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Brygos napsáno, dává hodně důvěry.

Martina Matějková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Brygos napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Julius šimková

Myslel jsem, že už o Brygos vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Maria Malý

Tento příspěvek na Brygos mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.