Bryce TaylorInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryce Taylor. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryce Taylor, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryce Taylor a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryce Taylor. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryce Taylor! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryce Taylor, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryce Taylor (narozený 27. záí 1986 v Encino , Los Angeles , Kalifornie ) je nmecký basketbalový hrá . Hraje na pozici steleckého stráce a v souasné dob psobí v Hamburku ví v basketbalové lize .

Kariéra

Taylor, syn bývalého hráe ABA a NBA Briana Taylora , navtvoval stední kolu Harvard-Westlake ve svém rodném Los Angeles , kde hrál za jejich basketbalový tým a kde vytvoil rekord koly s 54 body v jedné he. On pak el na University of Oregon v Eugene , kde hrál od roku 2004 do roku 2008 pro Ducks Oregon v Pacific-12 konferenci v National Collegiate Athletic Association . Po tyech letech na vysoké kole s prmrem 12,3 bodu na zápas se pihlásil k draftu NBA 2008 , ve kterém si ho nevybral ádný tým NBA.

Poté se rozhodl pesthovat do Evropy a el do italského profesionálního klubu Premiata Montegranaro , za který hrál v sezón 2008/09 v Serii A a dokázal nastílet 13 bod a 2,4 doskoku na zápas.

Pro sezónu 2009/10 se Swingman podepsal smlouvu na jeden rok s nmetí runner-up Telekom Koíky Bonnu . Taylor také hrál s Bonnem v Eurocupu 2009/10 , ve kterém byli vyazeni ze esti her v první skupinové fázi s jediným vítzstvím. Po neuspokojivé sezón v basketbalové Bundeslize , v ní Bonn vypadl ve tvrtfinále play-off proti eventuálnímu vítzi Brose Basketsovi , se Taylor bhem letní pestávky v roce 2010 pokusil doporuit smlouvu s NBA. Za tímto úelem se zúastnil tréninkového kempu z New York Knicks a byl pozván do NBA Summer League etou z Indiana Pacers .

Na konci srpna 2010 podepsal Taylor po dvou msících v Alba Berlin jednoroní smlouvu s opcí na odchod . V prbhu sezóny si Taylor dokázal v týmu vybudovat stále vtí roli a podailo se mu s Albou Berlín postoupit do finále nmeckého ampionátu . Tam vak musel Berlín piznat poráku 3: 2 po vítzství proti obhájci titulu Brose Baskets Bambergovi. V Eurocupu 2010/11 Taylor dosáhl druhé skupinové fáze s Berlínem bez poráky, ve které bylo dosaeno pouze jednoho vítzství a Berlín byl vyazen. Taylor také hrál za Albu Berlín v sezón 2011/12 a dokázal se prosadit jako startér v Berlín. Berlín se opt zúastnil Eurocupu 2011/12 a dostali se do druhé skupinové fáze, ve které byl Berlín opt ve spodní ásti skupiny a nepostoupil do finále.

Pro sezónu 2012/13 se Taylor opt pesunul do ligy a podepsal smlouvu s Artland Dragons . S draky Taylor postoupil do play-off, ale tam tým selhal v prvním kole v Ratiopharm Ulm . Taylor vak dokázal pesvdit 14,3 bodu na zápas a dobrou mírou vhazování a vyníval z týmu. Draci se také zúastnili Eurocupu 2012/13 , ale museli uznat poráku v první skupinové fázi.

Pro sezónu 2013/14 se Taylor pesthoval do Bayernu Mnichov , s ním se ve stejné sezón stal nmeckým mistrem, kdy ve finále porazil s Bayernem svj bývalý klub Alba Berlín 3: 1. Poté, co Bryce Taylor stále více a více dozrával na vedoucí pozici v kádru FC Bayern, byl v lét 2014 trenérem Bayernu Svetislavem Peiem jmenován kapitánem týmu .

2014/15 Bundesliga sezón byl opt úspný a finále koíkové Bundesliga (BBL), by mohla být opt dosaeno, co se vak ztratil na Brose Baskets po dramatickém 84:88 poráku v rozhodujícím pátém utkání 2: 3 výhry byl.

V sezón 2015/16 se Taylor opt podailo úastnit se play-off s Mnichovem jako tvrtým v hlavním kole. Porazili MHP Riesen Ludwigsburg 3: 2, ale byli vyazeni v semifinále proti nmeckému ampionovi Brose Baskets Bambergovi po tech hrách.

V následující sezón 2016/17 se Mnichov kvalifikoval jako tetí v hlavním kole play-off. Taylor pevaovaly s FCBB proti Alba Berlín 3-1 a znovu hrál v semifinále proti loskými ampiony Brose Bamberg, kteí zase ídil taení proti Mnichov. V kvalifikaci EuroCup 2016/17 do tvrtfinále uspla po 12 vítzstvích ve 14 hrách ve skupinové fázi. Tam jste potkali pozdjího ampiona Unicaju Málagu , proti kterému jste vypadli 1: 2.

V ervnu 2017 Taylor podepsal tíletou smlouvu s nmeckým mistrem série Brose Bambergem, za kterou také soutil v Eurolize.

V dubnu 2018 se Taylor vzdal amerického pasu a získal nmecké obanství poté, co v Nmecku nepetrit pracoval a il devt let.

V Hamburku Towers hraje od sezóny 2020/21.

Úspchy a ocenní

FC Bayern Mnichov

Jednotliv

webové odkazy

Commons : Bryce Taylor  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. a b c Ve se posilují starým pánem Brycem Taylorem: Kídlo se sthuje z Bambergu do Hamburku. In: News , 12. srpna 2020. easyCredit Basketball Bundesliga. Na adrese easyCredit-BBL.de, pístup 25. íjna 2020.
  2. ^ Robert Heusel: Bryce Taylor: Lepidlo týmu. 22. ervna 2014. Z Basketball.de, pístup 20. bezna 2016.
  3. Bryce Taylor - FC Bayern Basketball ( Memento na originálu z 23. bezna 2016 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. fcb-basketball.de, profil hráe Bryce Taylor, pístup ke dni 20. bezna 2016. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.fcb-basketball.de
  4. ^ Bryce Taylor obdrí nmecké obanství. In: Süddeutsche Zeitung . sueddeutsche.de, 23. dubna 2018, zpístupnno 7. srpna 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Dan Fišer

Skvělý objev tohoto článku o Bryce Taylor a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Ferdinand Veselá

Děkuji. Pomohl mi článek o Bryce Taylor.

Pavlina žáková

Pěkný článek z Bryce Taylor.

Barbara Volfová

Konečně článek o Bryce Taylor, který se snadno čte.