Bryce SalvadorInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryce Salvador. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryce Salvador, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryce Salvador a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryce Salvador. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryce Salvador! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryce Salvador, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryce Salvador Chad (* 11. února 1976 v Brandonu , Manitoba ) je kanadský hokejový hrá v dchodu , který bhem své hráské kariéry 19922015 mimo jiné 860 zápas za St. Louis Blues a New Jersey Devils v National Hockey League dne zpochybnila pozici obhájce . Salvador byl v letech 2013 a 2015 desátým kapitánem New Jersey Devils.

Kariéra

Bryce Salvador zahájil svou kariéru hokejisty u Lethbridge Hurricanes , pro které v letech 1992 a 1997 psobil ve Western Hockey League . Bhem této doby byl vybrán v draftu NHL v roce 1994 v estém kole jako celkem 138 hrá týmem Tampa Bay Lightning , za který vak nikdy nehrál, protoe ho do dvou let nevzali na základ smlouvy. Výsledkem je, e Salvador podepsal smlouvu se St. Louis Blues 16. prosince 1996 jako volný hrá . Poté, co byl v letech 1997 a 2000 na led farmáského týmu St. Louis , Worcester IceCats z American Hockey League , hrál Kanaan za Blues v National Hockey League celkem osm let od roku 2000 do roku 2008 . Pouze bhem výluky v sezón NHL 2004/05 psobil obránce Missouri River Otters v United Hockey League .

26. února 2008, St. Louis Blues dal hrái výmnou za Cam Janssen z New Jersey Devils . S týmem se dostal do finále Stanley Cupu v roce 2012 , ale prohrál s Los Angeles Kings . 17. ledna 2013 byl Salvador jmenován desátým kapitánem týmu New Jersey Devils.

V sezón 2014/15 Kanaan vynechal velkou ást soutních her kvli zranní zad, take mu konící smlouva nebyla prodlouena. V záí 2015 poté oznámil konec aktivní kariéry, ale chtl dál pracovat pro Devils.

Úspchy a ocenní

Statistiky kariéry

( Statistiky legendy hráe: Sp nebo GP = odehrané zápasy; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = zaznamenané asistence ; Pkt nebo Pts = dosaené body stelc ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = plus / minus bilance; PP = vstelené peplacené góly ; SH = obdrené nedostaten zaplacené góly ; GW = vstelené vstelené góly; 1  play-down / sestup )

webové odkazy

Commons : Bryce Salvador  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Kapitán ábl Salvador oznamuje odchod do dchodu. nhl.com, 2. záí 2015, pístup 2. záí 2015 .

Opiniones de nuestros usuarios

Martin Tesař

Tento záznam na Bryce Salvador mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Zdenka Richter

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bryce Salvador.

Anna Holý

Informace o proměnné Bryce Salvador jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Adam Pavlíčková

V tomto příspěvku o Bryce Salvador jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.