Bryce E. BayerInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryce E. Bayer. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryce E. Bayer, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryce E. Bayer a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryce E. Bayer. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryce E. Bayer! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryce E. Bayer, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryce E. Bayer (narozen 15. srpna 1929 v Portlandu , Maine , 13. listopadu 2012 v Bath , Maine) byl americký fyzik . Vyvinul Bayerovu matici .

ivot

Bayer navtvoval Deering High School v Portlandu. V roce 1951 ukonil studium technické fyziky na univerzit v Maine s bakaláským titulem. V roce 1960 získal titul Masters in Statistics (prmyslová statistika) na University of Rochester . Pracoval ve vývojovém oddlení Eastman Kodak , kde vyvinul filtr Bayer pojmenovaný po nm v roce 1974 a patentovaný v roce 1976 . Filtr umonil vývoj obrazových senzor pro záznam barevných informací a tím i vývoj digitálních fotoaparát .

Bayer získal Cenu Progress ze na Královské fotografické spolenosti Británii v roce 2009 a Vznik Camera and Imaging medaile ze na Society of Motion Picture a televizních inenýr v roce 2012 pro jeho rozvoj .

Bayer byl enatý s Joan Fitzgerald od roku 1954 a pár ml dva syny a dceru.

literatura

Individuální dkazy

  1. Patent US3971065 : Barevné zobrazovací pole. Publikováno 20. ervence 1976 , vynálezce: Bryce E. Bayer.

Opiniones de nuestros usuarios

Marcel Linhartová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bryce E. Bayer.

Blanka Pavelková

Toto je dobrý článek o Bryce E. Bayer. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Radoslav štěpánek

Tento článek o Bryce E. Bayer mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.