Bryce DavisonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryce Davison. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryce Davison, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryce Davison a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryce Davison. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryce Davison! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryce Davison, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryce Davison (narozený 29. ledna 1986 ve Walnut Creek , Kalifornie , USA ) je kanadský krasobrusla, který zaíná v párovém bruslení .

Davison zaal krasobruslení v esti letech. Soutí za Hamilton Skating Club. Od roku 2003 tvoil pár s Jessicou Dubé . V roce 2004 se stali kanadskými juniorskými mistry a v letech 2004 a 2005 vice juniorskými mistry svta . Svj seniorský debut absolvovali na velkém turnaji na olympijských hrách 2006 v Turín a skonili na desátém míst. Na svém prvním mistrovství svta skonili o nco pozdji sedmí. V letech 2007, 2009 a 2010 se stali kanadskými ampiony. Jejím nejvtím úspchem bylo vybojování bronzové medaile na mistrovství svta 2008 v Göteborgu za Aljonou Sawtschenkovou a Robinem Szolkowym a také íanem Danem Zhangem a Hao Zhangem . V roce 2009 získali stíbrnou medaili na mistrovství ty kontinent ve Vancouveru za Pang Qing a Tong Jian . Na olympiád ve Vancouveru 2010 skonila na estém míst. Trenérem páru je Annie Barabé .

Pár bhem své kariéry utrpl etná zranní a incidenty. Ve volném stylu na mistrovství ty kontinent v roce 2007 se Davison setkal se svým partnerem v piruet s bruslí v oblieji. Spadla na ni a obliejem narazila na led, zatímco se vytvoila kalu krve. Tée noci byla operována a uitá 83 stehy. Davison i Dubé byli poté léeni z posttraumatické stresové poruchy . V dubnu 2009 se Davisonovi nepodailo chytit svého partnera v trojitém výtahu. Dubé zstala na led nehybná, ne ji pevezli do nemocnice. Davison trpí osteochondrózou dissecans , která se stala váným zranním kolena a pro kterou v roce 2010 podstoupil operaci. Pár proto nebude soutit po celou sezónu 2010/11.

Výsledek

Párové bruslení

(s Jessicou Dubé )

Sout / zimní sezóna 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
zimní olympiáda 10. 6. místo
Mistrovství svta 7. místo 7. místo 3. 7. místo 6. místo
ampionáty ty kontinent Z 2.
World Team Trophy 2.
Juniorské mistrovství svta 2. 2.
Kanadské mistrovství 1. J. Z 2. 1. 2. 1. 1.
  • Z = staeno; J = junioi

webové odkazy

Commons : Bryce Davison  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Alenka Kovář

Děkuji. Pomohl mi článek o Bryce Davison.

Richard Kopecká

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bryce Davison mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bryce Davison, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bryce Davison zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Rene Králová

Toto je dobrý článek o Bryce Davison. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Iva štěpánek

Tento záznam na Bryce Davison mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Ema Janoušková

Tento záznam o Bryce Davison je velmi zajímavý.