Bryce Dallas HowardInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryce Dallas Howard. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryce Dallas Howard, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryce Dallas Howard a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryce Dallas Howard. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryce Dallas Howard! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryce Dallas Howard, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryce Dallas Howard (narozen 2. bezna 1981 v Los Angeles ) je americká hereka a filmová reisérka .

ivot a kariéra

Bryce Dallas Howard je dcerou reiséra Rona Howarda . Vae kestní jméno je odvozeno od Bryce Canyonu , který je známý svou ervenou skálou; její druhé jméno je odvozeno z texaského msta Dallas , kde byla poata. Studovala na Tisch School of the Arts na New York University a na Stella Adler Conservatory a získala první zkuenosti jako divadelní hereka na Broadwayi .

Známá byla hlavn ve filmech Vesnice (2004) M. Night Shyamalana a 2006 ( Dívka z vody ). V roce 2007 si zahrála roli Gwen Stacy ve filmu Spider-Man 3 . V roce 2009 byla ve tvrté ásti Terminator série filmu, Terminator: Salvation , v roli Kate Connor. V roce 2009 se Howard ujal role Victorie ve tetí ásti ságy Twilight Eclipse - Biss zum Abendrot (2010). Ve funkci vystídala Rachelle Lefèvre , která pedtím hrála Victoria ve filmu Twilight - Till (s) do úsvitu a New Moon - Till (s) do poledne .

Reie: Clint Eastwood , ona hrála v onom roce 2010, v hlavní roli po boku Matta Damona . V roce 2011 si zahrála roli Hilly Holbrook v dramatu The Help . Byla pouita po boku Emmy Stoneové a Violy Davisové . Film je zaloen na stejnojmenné knize Kathryn Stockettové , která se zabývá prací afroamerických pracovník v domácnosti v domácnostech bílých rodin v jiních státech USA na poátku 60. let.

Pro Jurský svt , tetí pokraování Jurského parku , byla od dubna 2014 v hlavní roli Claire Dearing ped kamerou, kterou také ztlesnila v pokraování Jurský svt: Padlé království v roce 2018 . Na podzim roku 2015 natoila s Matthewem McConaugheym filmové drama Zlato - chamtivost má novou barvu .

Howard je také aktivní jako reisér. Po krátkých filmech Orchideje (2006) a Kdy m najde (2011) pracovala na filmu íkej mi blázen! (2013). Reírovala dokumentární film s Dads (2019). Podílí se také jako reisérka na seriálu The Mandalorian .

V roce 2017 byla pijata na Akademii filmových umní a vd (AMPAS), která kadoron udluje Oscary .

Po ptiletém vztahu se Howard od 17. ervna 2006 oenil s hercem Sethem Gabelem . V únoru 2007 se narodil syn. Howard porodila dceru v lednu 2012.

Filmografie

Jako hereka

Jako reisér

Ocenní (výbr)

Zlatý glóbus
Cena kritik za výbr filmu
  • 2016: Nominace na nejlepí hereku - akní film pro Jurský svt
Empire Award
  • 2005: Nominace v kategorii Nejlepí hereka ve vesnici
  • 2005: Nominace v kategorii Nejlepí nový objev pro The Village
Ocenní National Board of Review
Cena People's Choice Award
  • 2018: Nominace na nejlepí hereku pro Jurský svt: Padlé království
Robert
Satelitní cena
Saturn Award
Cenu Screen Actors Guild Award
Dále

webové odkazy

Commons : Bryce Dallas Howard  - Sbírka obrázk

Individuální dkazy

  1. Viz prohláení Bryce Dallas Howarda na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes v roce 2005 na skandinávské tiskové konferenci k filmu Manderlay .
  2. Pronásledovaná hereka se ukazuje jako hluboce zranná . In: Spiegel Online , 30. ervence 2009.
  3. Je to zlatá dívka! Bryce Dallas Howard vymnila róbu za kovové aty zvyující poprsí pi natáení filmu Matthewa McConaugheyho v New Yorku na dailymail.com, pístup 6. íjna 2015.
  4. Tída 2017 na oscars.org, pístup ke dni 30. ervna 2017

Opiniones de nuestros usuarios

Miroslav Horák

Tento záznam na Bryce Dallas Howard mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Natalie Kašparová

Informace o proměnné Bryce Dallas Howard jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Tom Němcová

Informace poskytnuté o proměnné Bryce Dallas Howard jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.