BryaxisInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryaxis. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryaxis, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryaxis a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryaxis. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryaxis! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryaxis, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryaxis ( staroecký ) byl ecký socha ze 4. století ped naím letopotem. Chr.

Byl jedním z mistr svého pedmtu, take byl kolem roku 350 p. N. L. Byl poven tím, Artemisia II. , Manelky perského satrapy Mausolos, spolu s Leochares , Skopas a Timoteus , postavit hrobku Mausolus, tzv Mauzoleum Halicarnassus . Kadý ze socha byl zodpovdný za jednu stranu budovy; Bryaxis pro severní stranu. ádné dalí podrobnosti o jeho ivot se k nám nedostaly. Klement Alexandrijský uvádí, e zde byl druhý socha s tímto jménem, který údajn vyrobil sochu Serapise, která pozdji stála v Alexandrii .

V Athénách byla nalezena základna sochy s reliéfem, který nese jméno Bryaxis. Podpis vak me odkazovat na sochu, která dnes ji neexistuje. Na druhou stranu úleva moná nepicházela od nj. Dalí díla jsou umístna socha Apollon Kitharodos na Daphne poblí Antiochie a portrétem Seleucus I.

literatura

webové odkazy

Commons : Bryaxis  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Poznámky

  1. Plinius starí , Naturalis historia 36.4.
  2. Clemens, Protrepticus 48,5 ( nmecký peklad ).
  3. ^ Gisela MA Richter : Handbook of Greek Art , Parkland Verlag, Stuttgart 1965, ISBN 3-88059-162-8 , s. 175.
  4. ^ Gisela Richter: Handbook of Greek Art , Parkland Verlag, Stuttgart 1965, ISBN 3-88059-162-8 , s. 174-175.
  5. Plinius starí, Naturalis historia 34:19.

Opiniones de nuestros usuarios

Leopold Hrubý

Myslel jsem, že už o Bryaxis vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Ema Králová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bryaxis se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Nicol Dostál

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bryaxis.