Bryant Thomas CastellowInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryant Thomas Castellow. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryant Thomas Castellow, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryant Thomas Castellow a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryant Thomas Castellow. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryant Thomas Castellow! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryant Thomas Castellow, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryant Thomas Castellow (narozen 29. ervence 1876 v Georgetownu v okrese Quitman v Georgii ,   23. ervence 1962 v Cuthbert v Georgii) byl americký politik . V letech 1932 a 1937 zastupoval stát Georgia v americké Snmovn reprezentant .

Kariéra

Bryant Castellow navtvoval bné koly a stední koly v Eufaule ( Alabama ) a Coleman . Poté studoval na Mercer University v Maconu . Po studiu práva na univerzit v Gruzii v Aténách a pijetí do advokátní komory v roce 1897 zaal pracovat ve své nové profesi ve Fort Gaines . V letech 1897 a 1898 psobil jako kolská rada v Colemanu. V letech 1899 a 1902 byl kapitánem pchotní jednotky státní milice . V letech 1900 a 1901 Castellow také zastával funkci státního zástupce v Clay County . V tomto okrese poté pracoval jako soudce a do roku 1905. V roce 1906 se pesthoval do Cuthbertu, kde a do roku 1912 pracoval jako správce úpadku. V letech 1913 a 1932 byl Castellow prokurátorem v soudním okrese Pataula.

Po rezignaci kongresmana Charlese R. Crispa byl zvolen v doplovacích volbách do tetího sídla Gruzie jako jeho nástupce v Snmovn reprezentant USA ve Washingtonu DC . Tam se 8. listopadu 1932 ujal svého nového mandátu. Po dvou znovuzvoleních mohl v Kongresu zstat do 3. ledna 1937 . Bhem této doby tam federální vláda za prezidenta Franklina D. Roosevelta pijala mnoho zákon New Deal .

V roce 1936 Bryant Castellow odmítl znovu kandidovat. Po odchodu ze Snmovny reprezentant USA odeel do dchodu. Zemel 23. ervence 1962 v Cuthbertu a byl tam pohben.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Sylvie Brožová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryant Thomas Castellow napsáno, dává hodně důvěry.

Ingrid Smejkalová

Informace o proměnné Bryant Thomas Castellow jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Ladislav Mareš

Pěkný článek z Bryant Thomas Castellow.