Bryant JenningsInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryant Jennings. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryant Jennings, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryant Jennings a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryant Jennings. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryant Jennings! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryant Jennings, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryant Jennings (narozený 25. záí 1984 ve Filadelfii v Pensylvánii ) je americký boxer v tké váze.

Boxerská kariéra

Jako amatér Jennings vyhrál 13 ze 17 zápas. Jeho nejvtím úspchem bylo druhé místo v National Golden Gloves 2009. Profesionáln debutoval v únoru 2010.

21. ledna 2012 Jennings porazil neporaeného Maurice Byarm (13-0) v bitv o volné mistrovství v Pensylvánii . Po následném raném vítzství proti Sjarhej Lyachowitsch (25-4), on také vyhrál US americký ampionát USBA dne 16. ervna 2012 tím, e porazí Steva Collinse (25-1) na body.

Poté následovala vítzství proti Chrisu Kovalovi (25-9), Bowie Tupou (22-2), Andrei Fedossowovi (24-2), Arturovi Szpilkovi (16-0) a Mikeu Perezovi (20-0), co z nj udlalo Svtový pohár - Boj proti Wladimirovi Klikovi se kvalifikoval. Tento boj vak prohrál 25. dubna 2015 v Madison Square Garden jednomysln na body. O osm msíc pozdji pedasn prohrál také s Luisem Ortizem .

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Johana Kašpar

Stránka se mi líbí a článek o Bryant Jennings je ten, který jsem hledal.

Tibor Kadlecová

Děkuji za tento příspěvek na Bryant Jennings, přesně to jsem potřeboval.

Tibor Svoboda

V tomto příspěvku o Bryant Jennings jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.