Bryant DunstonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryant Dunston. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryant Dunston, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryant Dunston a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryant Dunston. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryant Dunston! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryant Dunston, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryant kevin dunston jr. (Narozen 28. kvtna 1986 v New Yorku , New York ) je americko - arménský basketbalový hrá . Poté, co studoval ve své rodné zemi, Dunston zaal kariéru jako profesionální hrá, pvodn hrát v jiní korejské korejské basketbalové lize . Od roku 2010 Dunston také hrál v Evrop, kde piel na Euroligového ampiona Olympiacos Pireus v roce 2013 po psobení v ecku , Izraeli a Itálii . Nicmén, Piraeus minul titulní obranu v Nejvyím evropské klubové souti, v ní Dunston byl vyhláen nejlepím obráncem na ULEB Euroligy 2013/14 . Také v eckém A1 byl Ethniki Olympiakos pouze druhým místem poté, co prohrál finální sérii ampionátu 2014 s obhájcem titulu Panathinaikos Athens.

Kariéra

Dunston vyrostl v Queensu , kde absolvoval pípravnou kolu tezalky . Poté získal místo v roce 2004 na Fordham University , také v New Yorku . Zde Dunston hrál za univerzitní tým Rams v Atlantském 10 konference (A-10) na NCAA , ve kterém jeho spoluhrái zahrnoval -li pozdji basketbal Bundesliga hrá Jermaine Anderson a nmecká Sebastian Greene . Dunston získal ocenní jako prvák roku A-10 v roce 2005 a zárove jako první hrá v Beranech získal ocenní jako jeden z pti nejlepích hrá konference v prvním týmu A-10 v 2006. Berani to vak dokázali, protoe vstup na A-10 v roce 1995 na jejich konferenci nedosáhl ádného zvlátního úspchu, a tak se Dunston bhem své vysokokolské kariéry nikdy nezúastnil národního finálového turnaje NCAA . S 1832 body a 993 doskoky byl Dunston na konci své tyleté vysokokolské kariéry v týmovém seznamu vech dob druhým nejlepím stelcem a tvrtým nejlepím doskokem Beran; Díky 294 steleckým blokm je Dunston nejúspnjím hráem, který kdy za Berany v této kategorii hrál. V ervenci 2014 byl Dunston uveden do atletické sín slávy na jeho vysoké kole.

Poté, co Dunston nebyl vybrán v návrhu NBA 2008 ádným klubem v nejvyí dotované profesionální lize NBA , podepsal svou první profesionální smlouvu v roce 2008 s Mobisem Phoebusem z Ulsanu v Korejské basketbalové lize . Tým se dokázal zlepit z pedposledního místa v pedchozí sezón na první místo v základní sezón 2008/09, ale v semifinále play-off o titul podlehl Soulu Samsung Thunder. V následující sezón jeden dosáhl po prvním míst základní ásti také finálové série, kterou bylo moné vyhrát proti obhájci titulu Jeonju KCC Egis. Po dvou letech v Jiní Koreji se Dunston pro sezónu 2010/11 pesthoval do ecké A1 Ethniki za Aris ze Solun . Ped koncem sezóny, Dunston pohyboval v únoru 2011 Bnei hascharon z Herzlia v nejvyí izraelské divize Ligat ha'Al . Poté, co skonil tvrtý v základní ásti, ale tým byl vyazen v prvním kole play-off o titul. Pro sezónu 2011/12 se Dunston pesthoval do ligového konkurenta Hapoela z Cholonu . Tým dosáhl na závrený turnaj ty, aby získal titul na pátém míst v základní ásti , ve které byli v semifinále jasn poraeni obhájce titulu a rekordní misti Maccabi Tel Aviv . Dunston zaznamenal nejvíce doskok v dané sezón v prmru 9,4 na zápas a nejvyí hodnocení úinnosti ze vech hrá v Ligat ha'Al.

Na sezónu 2012/13 získal Dunston smlouvu v nejvyí italské lize Lega Basket Serie A s tradiním klubem Pallacanestro Cimberio z Varese . Ponkud pekvapiv dokázal Varese obsadit první místo po základní ásti tyi roky poté, co byl znovu povýen, ve kterém Dunston opt dosáhl nejvyího hodnocení úinnosti ze vech hrá. V semifinálové sérii play-off vak tým prohrál v sedmi zápasech proti obhájci titulu a vítzi série Montepaschi Sien , proti kterému ji prohráli finále v pohárovém klání Coppa Italia a v nm mimo jiné , Bobby Brown, bývalý spoluhrá Dunstons v Aris Saloniki, hrál hlavní roli v pozdjí úspné obran Siena Doubles . Po sezón se Dunston vrátil do eckého A1 Ethniki k Olympiacos z Pireusu , který v pedchozí sezón úspn obhájil vítzství v nejvyí evropské klubové souti ULEB Euroliga . V ULEB Eurolize 2013/14 vak Olympiakos tentokrát vypadl ve tvrtfinále play-off, pestoe Dunston byl vyhláen nejlepím obráncem sezóny. Poté, co jsme prohráli finále v národní pohárové souti, nebylo moné získat zpt titul mistra republiky proti obhájci titulu a rekordnímu ampionovi Panathinaikosu Athény , kteí byli poraeni v pti zápasech série nejlepích z pti .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Fordham Pánské basketbal 2013-14 Media Guide: Historie. (PDF (85,6 MB)) Fordham University , 6. listopadu 2013, s. 9193 , pístup 5. srpna 2014 (anglitina, sezónní kronika).
  2. ^ Fordham Pánské basketbal 2013-14 Media Guide: Kniha rekord. (PDF (85,6 MB)) Fordham University , 6. listopadu 2013, s. 118 , pístup 5. srpna 2014 (anglitina, sezónní kronika).
  3. ^ Fordham University Rams Athletics - Sí slávy: Bryant Dunston. (Ji není k dispozici on-line.) Fordham University , archivovány od originálu na 13. srpna, 2014 ; pístup 5. srpna 2014 . Informace: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte pvodní a archivaní odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odeberte. @1@ 2ablona: Webachiv / IABot / fordham.sidearmsports.com
  4. Legabasket: Bryant Dunston. Lega Basket Serie A , pístup 5. srpna 2014 (italtina, profil hráe).
  5. Trenéi hlasují pro nejlepího obránce Bryanta Dunstona z Olympiacosu v této sezón. ULEB , 6. kvtna 2014, pístup 5. srpna 2014 (anglitina, informace o médiích).

Opiniones de nuestros usuarios

Marie Nemcová

Tento záznam na Bryant Dunston mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Vladimir Franková

Článek o Bryant Dunston je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Kristyna Král

Tento záznam o Bryant Dunston bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Pavel Pavlíček

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryant Dunston napsáno, dává hodně důvěry.